Новини, Професійна освіта

Настановча нарада з проходження навчальної (педагогічної) практики студентами ІІ-ІІІ курсів

Відбулась настановча нарада з проходження навчальної (педагогічної) практики студентами 28а, 29а, 37, 38, 39 груп освітніх програм Професійна освіта (Харчові технології), Професійна освіта (Комп’ютерні технології), Професійна освіта (Дизайн) спеціальностей 015.37 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології), 015.39 Професійна освіта. Цифрові технології, 015 Професійна освіта (Дизайн), 015.21 Професійна освіта (Харчові технології), 015.10 Професійна освіта (Комп’ютерні технології), яка буде проходити з 8 листопада по 19 листопада 2021 року.

В роботі наради взяли участь заступник декана з практик Тамара Кравченко, яка ознайомила здобувачів освіти з правилами безпеки життєдіяльності та умовами проходження практики в умовах дистанційного навчання.

З програмами практики, завданнями, вимогами до роботи під час практики та зразками звітної документації ознайомили керівники практики: 28а, 38 груп освітньої програми Професійна освіта (Харчові технології) – Наталія Дубова; 29а, 39 груп освітньої програми Професійна освіта (Комп’ютерні технології) – Оксана Коробань; 37 групи освітньої програми Професійна освіта (Дизайн) – Юлія Гвоздецька.

Здобувачі вищої освіти і керівники практик були ознайомлені зі змістом наказу щодо відрядження на практику згідно навчального плану різних освітніх програм.