Курси підвищення кваліфікації, Трудове навчання

Черговий випуск слухачів курсів підвищення кваліфікації

З 08.11.2021 р. по 12.11.2021р. на факультеті інженерно-педагогічної освіти проходили курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників зі спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) за темою: «Вивчення інтерактивних та сучасних технологій в міжшкільних навчально-виробничих комбінатах». Заняття в режимі online проводив доцент кафедри технологічної освіти Віталій Бербец.

На курсах були задіяні 12 слухачів з Рижавського МНВК, Новгородківського МНВК та Гайворонського МНВК (Кіровоградської та Черкаської областей). На протязі занять зберігався зворотній зв’язок викладач-слухач (вчитель). Викладач проводив відео-уроки, онлайн-тренінги з використанням інтерактивних методів навчання (коло ідей, робота в групах, дискусія). Розглядалися питання, що стосувалися моделей навчання інтерактивних технологій в процесі профільної підготовки учнів міжшкільних навчально-виробничих комбінатів.