Новини, Професійна освіта

Онлайн захист виробничої (технологічної) практики

На факультеті відбувся онлайн захист виробничої (технологічної) практики здобувачами вищої освіти 4 курсу спеціальностей 015 Професійна освіта (Дизайн), 015.21 Професійна освіта (Харчові технології), 015.10 Професійна освіта (Комп’ютерні технології). Виробнича (технологічна) практика тривала з 13 вересня по 22 жовтня, яку проходили здобувачі освітніх програм Професійна освіта (Дизайн) (47 група), Професійна освіта (Харчові технології) (48 група), Професійна освіта (Комп’ютерні технології) (49, 36а групи).

На початку звітної конференції з вітальним словом до здобувачів вищої освіти звернувся декан факультету доктор пед. наук, професор Станіслав Ткачук. В роботі конференції взяли участь заступник декана з практик кандидат пед. наук, доцент Тамара Кравченко, керівники практик 47 групи – доктор філософії, доцент Ірина Філімонова, 48 групи – кандидат пед. наук, доцент Юлія Гвоздецька, 49, 36а груп – доктор філософії, доцент Олександр Сажієнко , представник практики від організації магазин «DiaWest – Комп’ютерний світ» Андрій Бондар, куратори груп.

Керівники практик представили результати роботи груп по різним спеціальностям, охарактеризували перспективи та напрями роботи з базами практик.

Представник організації магазин «DiaWest – Комп’ютерний світ» Андрій Бондар дав поради щодо доповнень до навчальної програми з практик та рекомендації до практичної підготовки при викладанні спеціальних дисциплін.

Здобувачі всіх освітніх програм звітували про виконану ними роботу під час практики, поділились здобутим досвідом, презентували свої напрацювання.