Найочікуваніше та найвеселіше свято Андрія

На факультеті відбулися Андріївські вечорниці, проведення яких стане хорошою традицією. Глядачі  мали змогу доторкнутися до минувшини, поринути в атмосферу загадковості вечора на Андрія, відчути красу та поезію давніх обрядів та  особисто взяти активну участь у різноманітних конкурсах та традиційних ворожіннях.

Усі присутні були вражені цікавою  і пізнавальною програмою, веселими та запальними танцями, щедрою гостиною. Народні пісні, щирий сміх, приємна атмосфера залишили незабутні враження і теплий спогад. Усі учасники вечорниць могли скуштувати традиційні українські страви: вареники, пиріжки, які манили своїм чудовим запахом і від різноманітності яких розбігались очі.

На Андріївських вечорницях студенти ще раз довели, що у нашого народу багаті та цікаві обряди та традиції, залишені в спадок від наших бабусь і дідусів. Їх потрібно пам’ятати та шанувати, адже щасливого майбутнього ми можемо досягти лише пам’ятаючи наше славне минуле.