Курси підвищення кваліфікації, Новини

Завершились чергові курси підвищення кваліфікації

З 4 по 15 квітня на проходили курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників зі спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) за темами: «Компетентнісний підхід до вивчення гурткової роботи в закладах середньої освіти в умовах НУШ», «Особливості вивчення художньої обробки матеріалів в закладах середньої освіти».  Заняття в режимі online проводили: викладачі кафедри технологічної освіти  Олег Мелентьєв, Віталій Потапкін та Віталій Бербец.

На курсах були задіяні 25 слухачів з Кіровоградської, Одеської, Вінницької та Черкаської областей. Заняття проходили в синхронному режимі на платформі Google Meet. Розглядалися питання, що стосувалися формування компетентностей в учнів ЗЗСО у процесі позаурочної предметно-перетворювальної діяльності, новітніх технологій обробки програмних виробів, інтерактивних методик навчання.

По завершенню курсів слухачі пройшли фахове тестування.