Оголошення

Інструктивні матеріали щодо організації проведення випускних екзаменів у дистанційному режимі для здобувачів вищої освіти освітніх ступенів «молодший бакалавр», «бакалавр» та «магістр»

За допомогою програмного забезпечення Google Meet

До початку екзамену

1. Кожному здобувачеві вищої освіти для участі у відео-конференції необхідно мати смартфон або комп’ютер (ноутбук) з відеокамерою, мікрофоном і динаміком та акаунт на сайті Google.com.
  2. Для смартфона слід завантажити додаток Google Meet з Google Play (для Android) або з App Store (для iOS).
  3. 3. Після встановлення цього додатку для під’єднання до відео-конференції необхідно використати обліковий запис Facebook чи Gmail!

Під час екзамену

1. В день проведення кваліфікаційного екзамену здобувачеві надійде повідомлення з посиланням, за яким його буде перенаправлено для підключення до конференції на електронну пошту, Viber. Після приєднання до конференції, здобувач пред’являє документ, що посвідчує особу (з фото) для ідентифікації.

Під час проведення відео конференції буде здійснено скріншот екрану монітора для підтвердження факту проведення випускної атестації.

1. Голова ЕК перевіряє наявність та якість підключення з кожним студентом через системи зв’язку, оголошує вступне слово.
  2. Після вступного слова голови ЕК здобувачі по-черзі називають номери білетів, які їм надсилає секретар комісії через електронну пошту чи Viber.
  3. 4. Студент відключається від відео-конференції та готується до відповіді протягом 30 хвилин.
  4. Після закінчення часу, виділеного на підготовку, студенти за списком підключаються до відео-конференції та викладають зміст заявлених питань у білетах.
  5. Члени екзаменаційної комісії ставлять додаткові запитання до здобувача та обговорюють його відповідь.
  6. Після закінчення відповідей на питання здобувач надсилає скріншот письмового оформлення відповідей на електронну пошту секретаря ЕК чи Viber.

Після екзамену

1. Після завершення усіх доповідей студентів, адміністратор (або секретар) запрошує студентів на відео-конференцію для оголошення результатів.
  2. Для цього усі учасники онлайн-заходу приєднуються до відео-конференції.

За допомогою програмного забезпечення Zoom

До початку екзамену

1. Кожному здобувачеві вищої освіти для участі у відео-конференції необхідно мати смартфон або комп’ютер (ноутбук) з відеокамерою, мікрофоном і динаміком та програмне забезпечення Zoom.
  2. Для ноутбуків з операційною системою Windows 7/10 необхідно завантажити програму за посиланням: https://zoom.us/support/download
  3. Для смартфона слід завантажити додаток ZOOM Cloud Meetings з Google Play (для Android) або з App Store (для iOS).
  4. Після встановлення цього додатку для під’єднання до відео-конференції необхідно використати обліковий запис Facebook чи Gmail!

Під час екзамену

1. В день проведення кваліфікаційного екзамену здобувачеві надійде повідомлення з посиланням, за яким його буде перенаправлено для підключення до конференції на електронну пошту, Viber, або можна скористатися середовищем дистанційного навчання Moodle в розділі державного екзамену. Після приєднання до конференції, здобувач пред’являє документ, що посвідчує особу (з фото) для ідентифікації.

Під час проведення відео конференції в програмі ZOOM буде здійснено скріншот екрану монітора для підтвердження факту проведення випускної атестації.

6. Після закінчення відповідей на питання здобувач надсилає скріншот письмового оформлення відповідей на електронну пошту секретаря ЕК.

Після екзамену

1. Після завершення усіх доповідей та оцінювання робіт студентів, адміністратор (або секретар) запрошує студентів на відео-конференцію для оголошення результатів.
  2. Для цього усі учасники онлайн-заходу приєднуються до відео-конференції.

.

Мобільний додаток Viber

Голова екзаменаційної комісії створює груповий дзвінок через мобільний додаток Viber, до якого долучаються усі члени екзаменаційної комісії та здобувачі. У такому режимі здобувачі почергово викладають зміст заявлених питань у білетах та відповідають на питання членів комісії. Після закінчення відповідей на питання здобувач надсилає скріншот письмового оформлення відповідей на електронну пошту секретаря ЕК.

Мобільний зв’язок у форматі КОНФЕРЕНЦІЯ.

Голова екзаменаційної комісії створює груповий дзвінок через мобільний зв’язок у форматі конференція, до якого долучаються усі члени екзаменаційної комісії та здобувачі. У такому режимі здобувачі почергово викладають зміст заявлених питань у білетах та відповідають на питання членів комісії. Після закінчення відповідей на питання здобувач надсилає скріншот письмового оформлення відповідей на електронну пошту секретаря ЕК.

Форс-мажорні обставини

Якщо здобувач через технічні причини не може приєднатися до відеоконференції у зазначених системах, то у такому випадку здобувач повідомляє про це голову екзаменаційної комісії та складає атестацію впродовж роботи екзаменаційної комісії за індивідуальним графіком.