Курси підвищення кваліфікації

Завершення курсу «Методика розробки стартап проектів на уроках трудового навчання та технологій в основній школі»

З 16 по 20 травня на факультеті проходили курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників зі спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) за темою: «Методика розробки стартап проектів на уроках трудового навчання та технологій в основній школі». Заняття проводили в режимі online викладач кафедри технологічної освіти  Олег Мелентьєв.

На курсах були задіяні 7 слухачів (вчителі Черкаської та Кіровоградської областей). Заняття проходили в синхронному режимі на платформі Google Meet. На протязі занять зберігався зворотній зв’язок викладач-слухач (вчитель). Розглядалися питання, що стосувалися методики розробки стартап проектів на уроках трудового навчання та технологій. Також слухачам були запропоновані для перегляду майстер-класи з виготовлення виробів з вторинних матеріалів.

По завершенню курсів слухачі прошли фахове тестування.