Курси підвищення кваліфікації

З 06 по 10 червня на факультеті інженерно-педагогічної освіти проходили курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників зі спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) за темою: «Методика проведення гурткової роботи з основ графічного практикуму в закладах середньої освіти». Заняття в режимі online проводила старший викладач кафедри технологічної освіти Сусла Н.М.

На курсах були задіяні 6 слухачів (вчителі Кіровоградської, Одеської, Дніпропетровської, Черкаської областей). Заняття проходили в синхронному режимі на платформі Google Meet. Викладач проводила відео-уроки, онлайн-тренінги з використанням інтерактивних методів навчання (коло ідей, робота в групах, дискусія).

На заняттях розглядались питання, що стосувались методики практичного використання елементів графічного практикуму, а саме геометричних побудов за допомогою креслярських інструментів для створення фантастичних орнаментів в процесі гурткової роботи.

По завершенню курсів слухачі прошли фахове тестування.