- Про факультет
- Безпека життєдіяльності
- Новини
- Керівництво
- Структура
- Вчена рада факультету
- Курси підвищення кваліфікації
- Випускники
- Психолог університету
- Контакти
- Скринька довіри
Освітній інструментарій протидії ІПСО

В рамках проведення заходів до Дня науки відбувся семінар для викладачів та здобувачів вищої освіти «Інформаційні технології у протидії ІПСО» (координатор – доцент Олексій Мельник), на якому обговорювалося ряд важливих питань з протидії інформаційно-психологічним атакам.
Для всіх, хто займається цифровими технологіями, розуміння того, як збирати дані з відкритих джерел є необхідним навиком. Незалежно від того, як людина використовує корпоративну мережу або перевіряє її на наявність вразливостей, чим більше ми будемо розуміти її цифровий слід, тим краще ми зможемо побачити її слід з погляду кіберзахисту. Ці знання допоможуть нам розробити ефективніші захисні стратегії.
Доцентом Олексієм Мельником при доповіді на тему: «Технології збору та аналізу даних із відкритих джерел» зазначено, що однією з головних цілей використання технологій кіберзахисту є пошук потенційно підозрілої діяльності. Організації будь-якої форми власності можуть захистити себе, клієнтів від зазіхання на конфіденційні дані. За наявності всієї інформації необхідно її ретельно аналізувати. Здійснюється контент-аналіз матеріалів, статистичний аналіз джерел даних.
Здобувачем освіти Сергієм Шестаком підготовлена доповідь на тему: «Педагогічні умови формування компетенції критично оцінювати інформацію в мережі Інтернет студентів коледжів». В ході доповіді зазначено, що доцільно застосовувати різні методичні прийоми роботи при формуванні розвитку аналітичних здібностей у здобувачів професійної освіти, їх логічного, дедуктивного мислення, вказано методичні прийоми для формування даної компетенції.
Семінар відвідали науково-педагогічні працівники, студенти. Дякуємо за активне обговорення та долучення до проблеми професора Станіслава Ткаука, доцентів Миколи Захаревича, Наталії Дубової, Олени Нагайчук, Вячеслава Люльченка, Вадима Чичука, Олександра Сажієнка, Лесі Кравченко, викладачів Оксани Коробань, Катерини Кравченко, Андрія Гедзика.