- Про факультет
- Безпека життєдіяльності
- Новини
- Керівництво
- Структура
- Вчена рада факультету
- Курси підвищення кваліфікації
- Випускники
- Психолог університету
- Контакти
- Скринька довіри
Науково-практичний семінар «Охорона праці та БЖД в закладах освіти: теорія і практика безпечного освітнього процесу»

В рамках популяризації культури безпеки життєдіяльності серед учасників освітнього процесу на факультеті інженерно- педагогічної освіти 21 травня 2025 року відбувся науково-практичний семінар «Охорона праці та БЖД в закладах освіти: теорія і практика безпечного освітнього процесу».
Захід зібрав провідних фахівців, науковців, педагогів та здобувачів освіти, зацікавлених у підвищенні рівня безпеки освітнього середовища.
Семінар став платформою для жвавого обговорення актуальних питань, пов’язаних з охороною праці та безпекою життєдіяльності в закладах освіти. Учасники мали змогу ознайомитися з новітніми теоретичними напрацюваннями та практичними кейсами, спрямованими на створення безпечних умов для всіх учасників освітнього процесу.
З доповідями виступили як досвідчені науковці нашого факультету, які поділилися своїм досвідом та ефективними рішеннями у сфері охорони праці та БЖД. Особливий інтерес викликали доповіді, присвячені впровадженню сучасних цифрових інструментів для моніторингу та управління ризиками, а також інтерактивні методики навчання основам безпеки життєдіяльності.
Активна дискусія розгорнулася навколо питань адаптації освітніх закладів до нових викликів та загроз, включаючи кібербезпеку та психологічну стійкість в умовах стресу. Учасники семінару підкреслили важливість системного підходу до формування безпечної та комфортної освітньої атмосфери, яка сприятиме гармонійному розвитку особистості.
За результатами семінару було наголошено на необхідності подальшого вдосконалення системи формування культури безпеки учасників освітнього процесу.
Безпека освітнього процесу – це динамічна система, яка має постійно адаптуватися до нових викликів сучасності. Тому необхідно продовжувати активний обмін досвідом між закладами освіти та залучати передові наукові розробки для вдосконалення практичних підходів до організації безпечного освітнього середовища.
Проведення подібних заходів є надзвичайно важливим для обміну досвідом та об’єднання зусиль у прагненні створити максимально безпечні умови в закладах освіти.
Ми вдячні всім учасникам за активну участь та плідну співпрацю!