Факультет інженерно-педагогічної освіти » Страница 10
, -
ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview


День відкритих дверей

Опубліковано: 18-11-2019, 07:43

 

День відкритих дверей

15 листопада в Уманському державному педагогічному університеті відбувся День відкритих дверей. Адміністрація та викладачі університету підготували для учасників цьогорічної зустрічі різноманітні заходи: усі абітурієнти мали можливість відвідати майстер-класи з різних спеціальностей та наочно ознайомитися з особливостями майбутньої професії.

Подробнее


Батьківські збори

Опубліковано: 18-11-2019, 07:39

 

Батьківські збори

15 листопада на факультеті інженерно-педагогічної освіти відбулися батьківські збори, на яких були присутні батьки студентів I-II курсів.

Перед батьками виступив декан факультету, який розкрив основні проблеми навчання, побуту та виховання студентів у навчальному закладі. Студенти першого курсу підготували для батьків приємний сюрприз у вигляді оригінальної концертної програми.

Подробнее


Вітаємо шановане студенство зі святом

Подробнее


Міжнародний день студента

Опубліковано: 14-11-2019, 17:27

Міжнародний день студента 

14 листопада на факультеті інженерно-педагогічної освіти відбувся святковий концерт. Яскраво і на повну силу заявили про себе на концерті усі студенти нашого факультету. Вражали вони не лише танцями, співом, а й вмінням декламувати, грою на музичних інструментах режисерськими та акторськими здібностями.

 

Подробнее


Студентський бал

Опубліковано: 14-11-2019, 17:20

Студентський бал 

У середу, 13 листопада, в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся «Студентський бал». Ініціаторами  дійства були студентська рада  університету  та Центр культури та дозвілля «Гаудеамус».

Студенти факультету інженерно-педагогічної освіти також долучилися до святкувань.  Усі присутні у залі, дарували один одному щасливі посмішки та емоції. Дякуємо, організаторам за таке чудове дійство!

 

Подробнее