Факультет інженерно-педагогічної освіти » Страница 10
, -
ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview


Міжнародні програми!

Опубліковано: 7-05-2018, 19:20

 

 

Новий набір на школу лідерства ARS VIVENDI відкрито!

 

Дослідницький центр Думки Івана Павла ІІ у Варшаві у партнерстві з Українським католицьким  університетом  оголошують набір на ARS VIVENDI CENTRAL EUROPEAN SUMMER SCHOOL, яка пройде 23 липня – 1 серпня 2018 року в Польщі.

Подробнее


майстер-клас із виготовлення маків пам’яті – символів Дня перемоги

4 травня 2018 року напередодні Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги на факультеті професійної та технологічної освіти відбувся майстер-клас із виготовлення маків пам’яті – символів Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Подробнее


Дзвони Чорнобиля

Опубліковано: 28-04-2018, 10:52

 

Дзвони Чорнобиля

Близько 8 тисяч кілометрів та 25 років розділяє катастрофи Чорнобиля та Фукусіми. Що подібне та відмінне у цих двох трагедій?

Подробнее


 

Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Трудове навчання та технології» 2017/2018 н.р.

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.12.2017 року №1572 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018  навчальному році» в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на факультеті професійної та технологічної освіти 24-26 квітня 2018 року було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Трудове навчання та технології».

Подробнее


 

Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми професійної та технологічної освіти: досвід та перспективи» 2018 рік

 

В рамках проведення олімпіади відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми професійної та технологічної освіти: досвід та перспективи». На відкритті з вітальним словом від керівництва університету звернувся Гедзик Андрій Миколайович доктор педагогічних наук, професор, перший проректор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Подробнее