Факультет професійної та технологічної освіти » Страница 10
, -
ФАКУЛЬТЕТ ПРОФЕСІЙНОЇ ТА ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template PreviewДень пам'яті жертв голодомору 1932-1933 рр.

В 1932-1933 роках на нашій землі радянська влада організувала голод, вилучивши, експортувавши та просто знищивши продукти харчування. Мільйони жінок, чоловіків і дітей померли в жорстоких муках… Смерть мільйонів ніде не була зафіксована… Мільйони не були поховані, як того вимагає культура і елементарна людяність…

Подробнее


Презентація першокурсників 2017 року

Опубліковано: 22-11-2017, 20:47

 

Презентація першокурсників 2017 року

Справжнє свято першого курсу факультету професійної та технологічної освіти відбулося 22 листопада в актовій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Подробнее


 

Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки

 

21 листопада на факультеті професійної та технологічної освіти, відбувся тематичний захід «Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки», приурочений Дню Гідності та Свободи України. Під час якого прозвучали патріотичні вірші присвячені героям Небесної сотні.

Подробнее


День Гідності та Свободи

Опубліковано: 20-11-2017, 10:54

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). 

 

Подробнее


День відкритих дверей для абітурієнтів Голованівського району

17 листопада 2017 року на базі факультету професійної та технологічної освіти проведено День відкритих дверей. На захід були запрошені учні шкіл Голованівського району.

 

Подробнее