Факультет інженерно-педагогічної освіти » Страница 10
, -
ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview


Майстер-клас з виготовлення бутоньєрок 

Працівники  читального залу №2 бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини  та майстер виробничого навчання, викладач кафедри технологічної освіти Марценюк Віта Миколаївна організували для студентів майстер-клас з виготовлення бутоньєрок. Цей атрибут кріпиться у чоловіків на піджак, а у жінок — на сукню,   або як браслет на зап'ясті.

 

Подробнее


Перегляд відеофільму – «Зима, що нас змінила» 

21 лютого на факультеті інженерно-педагогічної освіти відбувся перегляд відеофільму   телеканалу «1+1» та Творчого об'єднання Вавилон'13 – «Зима, що нас змінила».

Подробнее


Виховний захід «Україна – країна нескорених» 

20 лютого на факультеті інженерно-педагогічної освіти студенти та викладачі вшанували Героїв Небесної Сотні.

Виховний захід «Україна – країна нескорених», підготувала студентська рада факультету. Студенти розповідали про героїзм та відвагу, патріотизм та хоробрість українського народу, переглядали відеоролики про трагічні події на майдані, декламували поезії і вшанували загиблих героїв хвилиною мовчання.

Подробнее


Акція по вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні 

Зранку 20 лютого десятки уманчан зібралися біля стенда Героям Небесної Сотні. Акцію по вшануванні пам’яті героїв  ініціювала волонтерська громадська організація «Разом».

Студенти факультету інженерно-педагогічної освіти також долучилися до усіх присутніх і вшанували пам'ять про загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Подробнее


День святого Валентина

Опубліковано: 15-02-2019, 08:01

День святого Валентина 

14 лютого до Дня Святого Валентина  студентська рада факультету інженерно-педагогічної освіти  провела розважально-інтелектуальну гру «Хто зверху?», в ході якої намагались вияснити, хто ж все-таки розумніше і кмітливіше: хлопці чи дівчата.

Подробнее