Факультет інженерно-педагогічної освіти » Страница 112
, -
ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview


Студенти факультету взяли участь у міжвузівському бліц-турнірі з інженерної та комп’ютерної графіки, який проходив 19 листопада на базі Уманського національного університету садівництва. Студенти виконували комплексне ортогональне креслення та аксонометричні проекції деталей в середовищі КОМПАС-3D.

 

Бліц-турнір з інженерної та комп’ютерної графіки

 

Подробнее


Голодомор 1932–1933 років в Україні забрав життя майже десяти мільйонів українців. 80 років тому весь український народ пережив страшну трагедію, відгомін якої суспільство відчуває і сьогодні.

 

Вшанування Дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій .

Подробнее


6-8 листопада у Києві відбувся Міжнародний експофорум Ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу (FoReCH) на території виставочного центру КиївЕкспоПлаза. Це провідний захід в області ресторанно-готельного бізнесу в Україні, який представив повний спектр товарів та послуг для готелів, ресторанів, спа-центрів.  

 

ПОЇЗДКА ДО «КИЇВЕКСПОПЛАЗА» НА ВИСТАВКУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Подробнее


З днем студента!

Опубліковано: 15-11-2013, 16:48

З днем студента!

 

Подробнее


День самоврядування

Опубліковано: 15-11-2013, 16:40

15 листопада пройшов День самоврядування. В цей день вся влада і керівництво навчально-виховним процесом перейшла до членів студентського самоврядування. Найрозумніші та найсміливіші студенти спробували себе у ролі викладачів та старанно виконували їх функції.  

 

День самоврядування

Подробнее