Факультет професійної та технологічної освіти » Страница 13
, -
ФАКУЛЬТЕТ ПРОФЕСІЙНОЇ ТА ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template PreviewКонкурс на кращу кімнату в гуртожитку

Значна кількість студентів факультету проживають в гуртожитках університету, де дружньою студентською родиною проводять вечори та дозвілля.

Традиційно кожного року серед мешканців гуртожитків проводиться конкурс на кращу кімнату.

Подробнее


Переддень дня всіх святих

Опубліковано: 2-11-2017, 20:41

Переддень дня всіх святих

На факультеті професійної та технологічної освіти 31 жовтня студенти  святкували Хеллоувін. Чого тільки не одягла на себе студентська «нечисть»! А під майже професійним гримом взагалі важко було впізнати когось із дівчат та хлопців. Студенти як могли розважалися та демонстрували свої таланти , залишивши лише приємні враження від свята. 

Подробнее


Матеріали Всеукраїнської студентської наукової конференції

У збірнику представлені тези доповідей учасників Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми професійної та технологічної освіти: досвід та перспективи»,яка відбулась 31травня 2017 року в м. Умані на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за ініціативи факультету професійної та технологічної освіти.

Подробнее


 

Звіти аспірантів за перший рік навчання

 

30 жовтня 2017 р. відбулося чергове засідання лабораторії «Актуальні проблеми професійної та технологічної освіти», на якому заслуховувались звіти аспірантів кафедри професійної освіти та технологій за профілями. Так за І рік навчання звітували аспіранти: Сажієнко О.П., Філімонова І.А., Сусла Н.М.

Подробнее


Відеоогляд «Мій рідний Туркменістан»

Опубліковано: 30-10-2017, 10:37

Відеоогляд «Мій рідний Туркменістан»

26 жовтня 2017 року на факультеті професійної та технологічної освіти в рамках заходів до Дня Незалежності Туркменістану відбувся відеоогляд «Мій рідний Туркменістан».

Подробнее