Факультет інженерно-педагогічної освіти » Страница 132
, -
ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview


 

Вітаємо шановних Педагогів з Днем працівника Освіти !

 

Подробнее


 

26-27 вересня 2013 року на технолого-педагогічному факультеті Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми та перспективи професійної освіти в сучасних умовах».

 На факультеті відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми та перспективи професійної освіти в сучасних умовах».
Подробнее


 

Дендрологічний парк "Софіївка" Національної академії наук України, який знаходиться в нашому місті, широко відомий далеко за межами України, як одне з найвидатніших творінь світового садово-паркового мистецтва кінця XVIII - першої половини XIX ст. і стоїть в одному ряду з шедеврами паркобудівниитва Європи.

Подробнее


На технолого-педагогічному факультеті працює творчий колектив, який займається інноваційними дослідженнями та винахідницькою діяльністю. Протягом попереднього року цим колективом було розроблено та оформлено три заявки на винаходи та корисні моделі, на які були отримані патенти України


 Інноваційні дослідження та винахідництво на  технолого-педагогічному факультеті  Інноваційні дослідження та винахідництво на  технолого-педагогічному факультеті  Інноваційні дослідження та винахідництво на  технолого-педагогічному факультеті
Подробнее


Урочисті збори військової кафедри

Опубліковано: 18-09-2013, 09:11

 

18 вересня 2013 року відбулися чергові урочисті навчальні збори курсантів військової підготовки офіцерів запасу Одеської академії оборони.


Урочисті збори військової кафедри
Подробнее