Факультет інженерно-педагогічної освіти » Страница 134
, -
ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview


5.11.2013 р. на кафедрі теорії та методики навчання технологій технолого-педагогічного факультету відбулася Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція. Тематика конференції - «Актуальні проблеми профільної та професійної підготовки учнів старших класів загальноосвітньої школи» - була зумовлена сучасним станом технологічної освіти в старшій школі, необхідністю реформування та оновлення її змісту, удосконалення методики викладання інваріантних та варіативних модулів.

 

Технологічна освіта старшокласників - обговорення актуальних проблем

Подробнее


Ще з десяток років тому про День усіх Святих в Україні знали одиниці. Хеллоуін – свято, що набуло світової популярності, дісталося до нас.

 

День усіх Святих на технолого-педагогічному факультеті

Подробнее


«Презентація першого курсу»

Опубліковано: 25-10-2013, 15:00

24 жовтня 2013 року в актовій залі відбулася  презентація першого курсу Інституту природничо-математичної та технологічної освіти. Вході проведення такого заходу було виявлено активних, творчих першокурсників, які відповідально віднеслись до поставленого завдання – проявити свої таланти.

 

«Презентація першого курсу»   «Презентація першого курсу»

 

Подробнее


Проведено День відкритих дверей

Опубліковано: 25-10-2013, 14:05

25 жовтня 2013 року на базі технолого-педагогічного факультету проведено День відкритих дверейНа захід завітали учні шкіл міста, Уманського агротехнічного коледжу та Уманського професійного аграрного ліцею.

 

 

Проведено День відкритих дверей

 

 

 

Подробнее


Викладачі кафедри теорії і методики навчання технологій Л.В. Крутченко та В.С. Потапкін 22 жовтня 2013 року відвідали Кривоозерський Будинок дитячої творчості, де відбулася семінар-нарада з керівниками гуртків декоративно-ужиткового мистецтва та науково-технічного напряму роботи «З питань реалізації нових соціальних ініціатив Президента України: «Діти – майбутнє України» щодо формування системи цінностей особистості засобами позашкільної освіти у Рік дитячої творчості». Дане зібрання, організоване керівництвом Кривоозерського Будинку дитячої творчості, об’єднало вчителів-практиків та керівників гуртків не лише Кривоозерського району, а й значної частини Миколаївської області.

 

Співпраця з Кривоозерським Будинком дитячої творчості

 

Подробнее