Факультет інженерно-педагогічної освіти » Страница 137
, -
ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview

5 вересня 2013р. студенти технолого-педагогічного факультету напряму підготовки «Професійна освіта. Харчові технології» відвідали виставковий центр «КиївЕкспоПлаза».
 
 

Цікава поїздка до «КиївЕкспоПлаза» на виставку харчових технологій

Подробнее


Зустріч з працівниками бібліотеки

Опубліковано: 5-09-2013, 14:05
 
4 вересня на технолого-педагогічному факультеті відбулась зустріч студентів першого курсу з працівниками бібліотеки. До слова була запрошена Ігнатьєва Оксана Федорівна, яка розповіла про структуру бібліотеки, графік її роботи, навчально-методичне забезпечення та правила користування каталогами. Досить теплою та позитивною виявилася зустріч.

 Зустріч з працівниками бібліотеки

 


Подробнее

 
4 вересня відбулося засідання студентської ради технолого-педагогічного факультету на якому заслухали звіт про роботу студради за 2012-2013 н.р. та ознайомили студентів 1 курсу з її роботою. Провели обрання нового складу студради факультету  та органів студентського профспілкового бюро, відповідальних за сектори. 

Перше засідання студентської ради 2013-2014 навчального року

 


 

Подробнее


Перше засідання старостату

Опубліковано: 5-09-2013, 13:55


Якими б не були прекрасними канікули, а студенти все одно сумують за рідним університетом, факультетом та їх життям. Так, в робочому порядку відбулось спільне засідання деканату, кураторів та старост академгруп, на якому був представлений студактив студентам-першокурсникам.

Перше засідання старостату

 

 

 

 

Подробнее


 

На підтримку ініціатив Президента України В.Ф.Януковича по всій Україні у новому 2013-2014 навчальному році проходитимуть комплекси заходів присвячених 200-річчю народження великого поета, художника та філософа української нації – Тараса Григоровича Шевченка.

Не став виключенням і технолого-педагогічний факультет. Для студентів першого та третього курсів кандидатом філологічних наук, доцентом Наконечною Оленою Іванівною була проведена лекція на тему: «Великий Кобзар і нині серед нас».

Перша лекція першокурсників стала урочистою.


 


Подробнее