Факультет інженерно-педагогічної освіти » Страница 3
, -
ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview


Вітання випускникам факультету

Опубліковано: 16-07-2020, 10:04

Вітання випускникам факультету

 Деканат, професорсько-викладацький склад факультету інженерно-педагогічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини щиро вітають випускників факультету зі значною подією у житті і серйозним професійним досягненням – отриманням диплому за освітнім ступенем «бакалавр».

 

Навчання на факультеті супроводжувало багато незабутніх подій, стільки цікавих і насичених яскравими емоціями моментів, стільки нових знайомств! Попереду на Вас чекає не менш насичене життя!

 

Немає сили могутнішої, ніж знання, а людина озброєна знаннями й умінням їх застосувати — це вже професіонал з великої літери.

 

Хочемо від щирого серця побажати Вам міцного здоров’я і великої творчої енергії! Невпинно йти вперед, долати всі перешкоди, ніколи не здаватися!

 

 Ви – майбутнє нашої країни та міцна опора для її розвитку!

 

Бажаємо усім успішного вступу до магістратури та чудового відпочинку перед новим стартом! Щасти Вам! Хай Бог Вас береже!

 

 

Подробнее


Рейтинг успішності студентів

Опубліковано: 14-07-2020, 07:10

Рейтинг успішності студентів

 

Рейтинг успішності студентів

Подробнее


Вітаємо з успішним захистом дисертаційного дослідження на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 015 – професійна освіта

Подробнее


До уваги студентів!

Опубліковано: 27-05-2020, 10:04

До уваги студентів!

 

Подробнее


20 травня 2020 року на факультеті інженерно-педагогічної освіти відбувся захист практик студентами ІІ та ІV курcів спеціальностей: «Професійна освіта (Харчові технології)», «Професійна освіта (Комп’ютерні технології)». Цього разу він пройшов On-line, у вигляді відеоконфернції, за допомогою програмного забезпечення Zoom.

 

Подробнее