Факультет інженерно-педагогічної освіти » Страница 3
, -
ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview


Міжнародний день студента

Опубліковано: 14-11-2019, 17:27

Міжнародний день студента 

14 листопада на факультеті інженерно-педагогічної освіти відбувся святковий концерт. Яскраво і на повну силу заявили про себе на концерті усі студенти нашого факультету. Вражали вони не лише танцями, співом, а й вмінням декламувати, грою на музичних інструментах режисерськими та акторськими здібностями.

 

Подробнее


Студентський бал

Опубліковано: 14-11-2019, 17:20

Студентський бал 

У середу, 13 листопада, в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся «Студентський бал». Ініціаторами  дійства були студентська рада  університету  та Центр культури та дозвілля «Гаудеамус».

Студенти факультету інженерно-педагогічної освіти також долучилися до святкувань.  Усі присутні у залі, дарували один одному щасливі посмішки та емоції. Дякуємо, організаторам за таке чудове дійство!

 

Подробнее


Університетський конкурс на найкращу кімнату гуртожитку 

Щороку, напередодні  Всесвітнього Дня студента в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини проходить  конкурс на найкращу кімнату гуртожитку. Серед великої кількості кімнат журі обрало №381 – кімнату факультету інженерно-педагогічної освіти. 

Подробнее


 

Регіональний науково-практичний семінар «Реформування української освіти в умовах децентралізації» 

На базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 12 листопада відбувся регіональний науково-практичний семінар «Реформування української освіти в умовах децентралізації» організований спільно із Уманською районною радою Черкаської області та територіальними громадами Уманщини, за участі науково-педагогічних працівників університету, голів територіальних громад, начальника відділу освіти, директорів шкіл.

Подробнее


Презентація першокурсників

Опубліковано: 11-11-2019, 16:40

 

Презентація першокурсників 

Вже традиційним святом на нашому факультеті є презентація першокурсників. Студенти нашого факультету приїхали з різних куточків України, але всіх їх об’єднує креативність, творчість, ініціативність, ентузіазм, бажання навчатись, здобути професію та бути кращим у своїй галузі.

Подробнее