Факультет інженерно-педагогічної освіти » Страница 3
, -
ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview


Грантовий проект надання допомоги талановитій молоді “Доступна освіта 2019”

7 липня стартує грантовий проект надання допомоги талановитій молоді “Доступна освіта 2019”, в рамках якого кожен може позмагатися за фінансову допомогу розміром 10 тисяч гривень на оплату навчання у будь-якому ВНЗ України.

Подробнее


Рейтинг успішності студентів

Опубліковано: 16-07-2019, 07:07
Подробнее


 Вручення дипломів освітнього ступеня «бакалавр» студентам з Туркменістану 

Дорогі наші випускники! Бажаємо вам попутного вітру! Нехай усі ваші заповітні мрії здійсняться найкращим чином і ви гідно пронесете впродовж життя звання випускника факультету інженерно-педагогічного освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини!

Подробнее


 

Вступна кампанія 2019: що потрібно знати

 

 

Вступники до закладів вищої освіти на основі сертифікатів ЗНО та творчих конкурсів зможуть реєструвати електронні кабінети в системі ЄДЕБО з 1 липня. Прийом заяв та документів розпочнеться з 10 липня.

Для вступників, які цього року бажають вступити на бакалавра та магістра (медичного фармацевтичного ветеринарного спрямування) існують такі терміни вступу: для вступників, які вступають на основі сертифікатів ЗНО, творчих конкурсів, складених з 1 по 10 липня. 1 липня починається реєстрація електронних кабінетів вступників, 10 липня починається прийом заяв та документів, який триватиме до 22 липня.

Подробнее


Вступ на факультет інженерно-педагогічної освіти 2019 року

 

Подробнее