Факультет професійної та технологічної освіти » Страница 3
, -
ФАКУЛЬТЕТ ПРОФЕСІЙНОЇ ТА ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template PreviewПам'ятаємо! Перемагаємо!

Опубліковано: 10-05-2018, 07:00

Пам'ятаємо! Перемагаємо!

День Перемоги в Україні завжди був і залишається зворушливим і світлим днем, в який ми згадуємо подвиг радянських солдатів, шануємо пам'ять героїв, які віддали свої життя за мир та наше майбутнє.

Подробнее


МАТЕРІАЛИ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

У збірнику представлені тези доповідей учасників Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми професійної та технологічної освіти: досвід та перспективи», яка відбулась в м. Умані на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за ініціативи факультету професійної та технологічної освіти

Подробнее


Міжнародні програми!

Опубліковано: 7-05-2018, 19:20

 

 

Новий набір на школу лідерства ARS VIVENDI відкрито!

 

Дослідницький центр Думки Івана Павла ІІ у Варшаві у партнерстві з Українським католицьким  університетом  оголошують набір на ARS VIVENDI CENTRAL EUROPEAN SUMMER SCHOOL, яка пройде 23 липня – 1 серпня 2018 року в Польщі.

Подробнее


майстер-клас із виготовлення маків пам’яті – символів Дня перемоги

4 травня 2018 року напередодні Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги на факультеті професійної та технологічної освіти відбувся майстер-клас із виготовлення маків пам’яті – символів Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Подробнее


Дзвони Чорнобиля

Опубліковано: 28-04-2018, 10:52

 

Дзвони Чорнобиля

Близько 8 тисяч кілометрів та 25 років розділяє катастрофи Чорнобиля та Фукусіми. Що подібне та відмінне у цих двох трагедій?

Подробнее