Факультет інженерно-педагогічної освіти » Страница 4
, -
ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview


Архітектурна спадщина ХІХ сторіччя. Мисливський палац Шувалових.

Споруди з довгою історією завжди заворожують. В Україні величезна кількість красивих місць, про які більшість  громадян навіть не здогадується. Одним із таких місць є чудовий Мисливський палац графа Шувалова , який сховався в невеликому місті Тальне Черкаської області. Ось його і відвідали студенти 29 та 39 групи факультету інженерно-педагогічної освіти разом із куратором Коробань Оксаною Валеріївною.

Подробнее


Зустріч з учасником АТО Міркаміловим Максимом Сергійовичем

Сьогодні, як ніколи раніше, актуальною є тема миру в нашій багатостраждальній Україні. 29 жовтня на факультеті інженерно-педагогічної освіти відбулася зустріч з учасником АТО. З радістю і гордістю студенти та викладачі привітали Міркамілова Максима Сергійовича, який оберігав наш мир і спокій, захищав нас від зовнішньої агресії.

Подробнее


День визволення України від фашистських загарбників 

Сьогодні, 28 жовтня, в Україні відзначається День визволення від фашистських загарбників. Це національне державне свято, яке пов’язане з завершенням Східно-Карпатської операції. Цього дня вшановують пам’ять всіх українців, які віддали життя, виганяючи нацистських окупантів в лавах Червоної армії або Української повстанської армії.

Подробнее


 

Змагання з легкоатлетичного кросу серед студентів Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини

15 жовтня 2019 року дендрологічному парку «Софіївка» пройшли змагання з легкоатлетичного кросу серед студентів Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини. Участь у змаганнях взяли студенти усіх факультетів.

Подробнее


Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників зі спеціальності 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології). 

15 жовтня 2019 року на факультеті інженерно-педагогічної освіти розпочали свою роботу курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників зі спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) з таких кваліфікацій: вчитель трудового навчання та технологій, керівник гуртка позашкільної освіти, майстер виробничого навчання міжшкільних навчально-виробничих комбінатів..

Подробнее