Факультет інженерно-педагогічної освіти » Страница 4
, -
ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview


 

Презентація нових міжнародних освітніх програм

4 березня 2020 року відбулася зустріч викладачів і студентів факультету інженерно-педагогічної освіти з координатором міжнародного співробітництва університету Ольгою Сушкевич.

Ольга Сушкевич розповіла про нові можливості міжнародних освітніх програм доступних для науковців, аспірантів, викладачів і студентів нашого університету в різних країнах: Франції, Естонії, Латвії, Словацькій Республіці, Америці, Японії, Туреччині.

Подробнее


ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТУ ДЕРЖАВНОГО СТАНДАРТУ БАЗОВОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

 

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт Державного стандарту базової середньої освіти, розроблений на засадах компетентнісного, діяльнісного та особистісно зорієнтованого підходів у відповідності до Концепції Нової Української школи.

Подробнее


Зі святом весни, дорогі жінки!

Опубліковано: 5-03-2020, 16:45

Зі святом весни, дорогі жінки!

 

Подробнее


 

Програмування мікроконтролерної техніки 

При проведенні відкритого заняття з дисципліни «Програмування» доцентом Олексійом Мельником було продемонстровано прикладний аспект застосування мови програмування С ++ за допомогою платформи Arduino.

На занятті було ознайомлено студентів з принципами роботи середовища програмування Arduino IDE, датчиками та модулями плати, а також з основами проектування робототехніки.

Подробнее


 

На факультеті інженерно-педагогічної освіти відбувся І туру студентських олімпіад 

Із метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання їх творчої праці на базі факультету інженерно-педагогічної освіти відбувся перший тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей «Середня освіта (трудове навчання та технології)» та «Професійна освіта (Комп’ютерні технології)»

Подробнее