Факультет професійної та технологічної освіти » Страница 4
, -
ФАКУЛЬТЕТ ПРОФЕСІЙНОЇ ТА ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview 

Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Трудове навчання та технології» 2017/2018 н.р.

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.12.2017 року №1572 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018  навчальному році» в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на факультеті професійної та технологічної освіти 24-26 квітня 2018 року було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Трудове навчання та технології».

Подробнее


 

Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми професійної та технологічної освіти: досвід та перспективи» 2018 рік

 

В рамках проведення олімпіади відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми професійної та технологічної освіти: досвід та перспективи». На відкритті з вітальним словом від керівництва університету звернувся Гедзик Андрій Миколайович доктор педагогічних наук, професор, перший проректор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Подробнее


НАВЧАННЯ В ПОРТУГАЛІЇ

Опубліковано: 27-04-2018, 07:02

 

НАВЧАННЯ  В  ПОРТУГАЛІЇ

У зв’язку з розробкою програми подвійного диплому із Університетом Порту (Португалія) інформуємо студентів про можливість  навчатися за вказаною програмою.

Подробнее


 

Танцювальний марафон – «Ми – українці»

 

Вже традиційно у нашому університеті відбувся Танцювальний марафон – «Ми – українці». Команду нашого факультету представляли: Водяна Анастасія, Дробаха Анна, Різних Юлія, Тімановська Ольга, Трохимчук Наталія, Барвінок Владислав, Горкун Лілія, Мельник Інна, Сіньковська Ольга, Артеменко Микола, Тесленко Анастасія та Диркачова Марина. В ході організації та проведенні заходу всі студенти проявили свою креативність та талановитість і довели, що на ФПТО танцюють всі.

Подробнее


наукові розвідки олімпійців

Опубліковано: 16-04-2018, 09:53

 

наукові розвідки олімпійців

 

10-11 квітня 2018 р. в Українській інженерно-педагогічній академії (м. Харків)  відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з професійної освіти. Честь нашого університету відстоювала студентка третього курсу факультету професійної та технологічної освіти Анастасія Наконечна (спеціальність 015.21 «Професійна освіта. Харчові технології»).

Подробнее