Факультет інженерно-педагогічної освіти » Страница 5
, -
ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview


 

Якісна підготовка майбутніх вчителів трудового навчання та технологій і викладачів закладів професійно-технічної освіти 

Для поглиблення знань технологій роботи з джерелами наукової інформації, бібліографічного опису навчально-наукової літератури та бібліометрії для читання лекції з навчальної дисципліни «Основи наукових досліджень в галузі професійної освіти» та «Основи наукових досліджень в технологічній освіті» студентам І курсу запрошено завідувача відділом комплектування та наукової обробки документів бібліотеки університету Устименко Валентину Іванівну.

Подробнее


 

Проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Трудове навчання та технології» переноситься на 20-22 жовтня 2020 року.

Відповідно до листа Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, адресованого ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України № 693/01 від 26.03.2020, проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Трудове навчання та технології» переноситься на 20-22 жовтня 2020 року.

Подробнее


ОГОЛОШЕННЯ!

Опубліковано: 25-03-2020, 13:33

   

ОГОЛОШЕННЯ!

 

11.00                                                 28 березня 2020 року

 

Дистанційно

 

 

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

 

ФАКУЛЬТЕТУ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

 

 

Подробнее


Увага! В УНІВЕРСИТЕТІ ОГОЛОШЕНО КАРАНТИН 

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України №1/9-154 від 11.03.2020 року з 12 березня 2020 року в Україні запроваджено тритижневий карантин для усіх закладів освіти.

Наказом Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Order.pdf № 284 о/д від 12.03.2020 «Про заходи щодо запобігання захворювань, викликаних коронавірусом COVID-19» освітній процес для здобувачів вищої освіти організований у дистанційному режимі.

Здобувачам освіти та співробітникам Університету рекомендуємо ознайомитися із заходами запобігання поширення хвороби.  

Подробнее


Академічна доброчесність запорука якісної освіти 

Відповідно до Антикорупційної програми та Заходів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на виконання Законів України «Про Запобігання корупції» та «Антикорупційної програми МОН України на 2018-2020 роки» на факультеті інженерно-педагогічної освіти відбулася зустріч уповноваженого з питань запобігання по протидії корупції в університеті Підлісного В.М., який спільно з деканатом провели бесіду зі студентами щодо дотримання вимог академічної доброчесності.

Подробнее