Факультет інженерно-педагогічної освіти » Страница 5
, -
ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview


Вітаємо дівчат та жінок зі святом 8 Березня. 

Свято 8 Березня є символом усього найкращого, що є у нас в житті – сердечності, доброти, кохання, радості та тепла. І причина цього всього – жінка. Ми віддаємо данину любові і захоплення тим, до кого звертаємося в радості і печалі – нашим бабусям, матерям, сестрам – берегиням нашого роду. Сьогодні ми вшановуємо жінку, найчарівніше творіння на Землі! Адже завдяки їй світ наповнюється ніжністю, добром та надією.

Подробнее


 

Відбувся Турнір з інформаційних технологій та проведено Майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва та харчових технологій. 

 

З метою виявлення обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії, залучення до навчання у закладах вищої освіти та реалізації їх здібностей2 березня 2019 року на факультеті інженерно-педагогічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини для учнів 10-11 класів загально-освітніх та професійно-технічних навчальних закладів, студентів коледжів відбувся Турнір з інформаційних технологій та проведено Майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва та харчових технологій.

Подробнее


 Студент ІІІ курсу Поліщук Дмитро взяв участь у Х Чемпіонаті України з гирьового спорту 

У спортивному комплексі Національного медичного університету імені О.О Богомольця студент ІІІ курсу Поліщук Дмитро взяв участь у Х Чемпіонаті України з гирьового спорту серед студентів закладів вищої освіти.

Подробнее


Майстер-клас з виготовлення бутоньєрок 

Працівники  читального залу №2 бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини  та майстер виробничого навчання, викладач кафедри технологічної освіти Марценюк Віта Миколаївна організували для студентів майстер-клас з виготовлення бутоньєрок. Цей атрибут кріпиться у чоловіків на піджак, а у жінок — на сукню,   або як браслет на зап'ясті.

 

Подробнее


Перегляд відеофільму – «Зима, що нас змінила» 

21 лютого на факультеті інженерно-педагогічної освіти відбувся перегляд відеофільму   телеканалу «1+1» та Творчого об'єднання Вавилон'13 – «Зима, що нас змінила».

Подробнее