Факультет інженерно-педагогічної освіти » Страница 7
, -
ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview


 

Регіональний науково-практичний семінар «Реформування української освіти в умовах децентралізації» 

На базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 12 листопада відбувся регіональний науково-практичний семінар «Реформування української освіти в умовах децентралізації» організований спільно із Уманською районною радою Черкаської області та територіальними громадами Уманщини, за участі науково-педагогічних працівників університету, голів територіальних громад, начальника відділу освіти, директорів шкіл.

Подробнее


Презентація першокурсників

Опубліковано: 11-11-2019, 16:40

 

Презентація першокурсників 

Вже традиційним святом на нашому факультеті є презентація першокурсників. Студенти нашого факультету приїхали з різних куточків України, але всіх їх об’єднує креативність, творчість, ініціативність, ентузіазм, бажання навчатись, здобути професію та бути кращим у своїй галузі.

Подробнее


Архітектурна спадщина ХІХ сторіччя. Мисливський палац Шувалових.

Споруди з довгою історією завжди заворожують. В Україні величезна кількість красивих місць, про які більшість  громадян навіть не здогадується. Одним із таких місць є чудовий Мисливський палац графа Шувалова , який сховався в невеликому місті Тальне Черкаської області. Ось його і відвідали студенти 29 та 39 групи факультету інженерно-педагогічної освіти разом із куратором Коробань Оксаною Валеріївною.

Подробнее


Зустріч з учасником АТО Міркаміловим Максимом Сергійовичем

Сьогодні, як ніколи раніше, актуальною є тема миру в нашій багатостраждальній Україні. 29 жовтня на факультеті інженерно-педагогічної освіти відбулася зустріч з учасником АТО. З радістю і гордістю студенти та викладачі привітали Міркамілова Максима Сергійовича, який оберігав наш мир і спокій, захищав нас від зовнішньої агресії.

Подробнее


День визволення України від фашистських загарбників 

Сьогодні, 28 жовтня, в Україні відзначається День визволення від фашистських загарбників. Це національне державне свято, яке пов’язане з завершенням Східно-Карпатської операції. Цього дня вшановують пам’ять всіх українців, які віддали життя, виганяючи нацистських окупантів в лавах Червоної армії або Української повстанської армії.

Подробнее