Факультет інженерно-педагогічної освіти » Страница 7
, -
ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview


 Відкриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Трудове навчання та технології».  

15 квітня ректор університету проф. Олександр Безлюдний урочисто оголосив про відкриття ІІ етапу Олімпіади. Він нагадав, що олімпіада проходить вже не в перше у нашому університеті. Також Олександр Іванович висловив велику подяку своїм колегам, керівникам навчальних закладів, що відрядили своїх студентів та викладачів до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Ректор побажав студентам показати високий рівень знань та вмінь і нехай переможуть найсильніші

Подробнее


Участь студентів факультету в Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Участь студентів факультету в Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

Упродовж 3-4 квітня 2019 р. у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Технологічна освіта». На конкурс було подано більше 40 робіт.

Подробнее


 Захід призначений всесвітньому дню охорони праці 

9 квітня 2019 року на факультеті інженерно-педагогічної, викладачами кафедри техніко-технологічних дисциплін, охорони праці та безпеки життєдіяльностіна та інженером з охорони праці Колісником В.Г. був проведений загальноуніверситетський захід присвячений всесвітньому

Подробнее


День відкритих дверей

Опубліковано: 10-04-2019, 05:04

 День відкритих дверей  

 

5 квітня в Уманському державному педагогічному університеті відбувся День відкритих дверей. Адміністрація та викладачі університету підготували для учасників цьогорічної зустрічі різноманітні заходи: усі абітурієнти мали можливість відвідати майстер-класи з різних спеціальностей та наочно ознайомитися з особливостями майбутньої професії.

 

Подробнее


Прибирання

Опубліковано: 9-04-2019, 08:17

Прибирання

4 квітня студенти факультету інженерно-педагогічної освіти разом з викладачами прибирали територію факультету.

Хлопці та дівчата облагородили газони, підготували клумби до майбутнього висаджування квітів, очистили тротуари та алеї від наслідків зими та навели лад в аудиторіях нашого корпусу.

Всі учасники цього гамірного дійства бадьоро працювали. Проведення таких  заходів студенти та викладачі підтримують стовідсотково, адже за чистотою на факультеті та біля нього потрібно стежити, як за своєю домівкою.

 

Подробнее