Факультет інженерно-педагогічної освіти » Страница 7
, -
ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview


 

На факультеті інженерно-педагогічної освіти відбувся І туру студентських олімпіад 

Із метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання їх творчої праці на базі факультету інженерно-педагогічної освіти відбувся перший тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальностей «Середня освіта (трудове навчання та технології)» та «Професійна освіта (Комп’ютерні технології)»

Подробнее


ПОДВИГ, ЩО НЕПІДВЛАДНИЙ ЧАСУ

Опубліковано: 19-02-2020, 18:44

 

ПОДВИГ, ЩО НЕПІДВЛАДНИЙ ЧАСУ 

18 лютого в ДІАЗ «Стара Умань» куратори (Тетяна Бербец, Ірина Куценко та Ольга Гервас) та студенти факультету були присутні на відкритті художньо-документальної виставки «Україна в боротьбі за свободу та гідність» присвяченої героїчним подіям 2014-2020 рр. в Україні.

 

Подробнее


Стартувала чергова сесія курсів  підвищення кваліфікації вчителів технологій. 

Стартувала чергова сесія курсів  підвищення кваліфікації вчителів технологій. Для ефективного навчання  на курсах, педагогічним працівникам створені спиятливі та комфортні умови для підвищення їх фахової майстерності.

Подробнее


Рейтинг успішності студентів

Опубліковано: 11-02-2020, 11:47

 

Рейтинг успішності студентів

факультету інженерно-педагогічної освіти

Освітній ступінь: Бакалавр

Освітній ступінь: Магістр

Подробнее


Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет інженерно-педагогічної освіти оголошує набір на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників (вчителів трудового навчання та технологій, вчителів фізики, керівників гуртків закладів позашкільної освіти, майстрів виробничого навчання міжшкільних навчально-виробничих комбінатів), які мають диплом про вищу освіту.

Подробнее