Факультет інженерно-педагогічної освіти » Страница 9
, -
ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview


Новорічне свято

Опубліковано: 20-12-2019, 16:43

 

Новорічне свято 

19 грудня на факультеті інженерно-педагогічної освіти відбулось Новорічне свято. Саме з цього часу  ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання.

Подробнее


 

Майстер-клас з  «Розпису імбирного печива»

Напередодні дня святого Миколая на факультеті інженерно-педагогічної освіти відбувся майстер-клас з «Розпису імбирного печива».

Викладачі факультету Валентина Харитонова та Наталія Дубова продемонстрували присутнім, як можна святково та апетитно прикрасити печиво. Студенти дружньо поринули в процес оформлення запашної випічки, адже така праця дає можливість проявити свій творчий потенціал.

Подробнее


 

На факультеті відбулися Андріївські вечорниці 

13  грудня  на факультеті інженерно-педагогічної освіти відбулися Андріївські вечорниці. Глядачі  мали змогу доторкнутися до минувшини, поринути в атмосферу загадковості вечора на Андрія, відчути красу та поезію давніх обрядів. Усі присутні були вражені цікавою  і пізнавальною програмою, веселими та запальними танцями, щедрою гостиною.

 

Подробнее


 

«Кубок ректора Уманського державного педагогічного університету з КВК» 

12 грудня актова зала УДПУ була переповнена глядачами, адже у цей день відбувся «Кубок ректора Уманського державного педагогічного університету з КВК».  Ігри команд проходили у два етапи, таким чином було визначено дві команди-переможниці. Команда  нашого факультету  змагалася у другому етапі, разом із «Мовчки випустила шутку» (природничо-географічний факультет), «Династія КАК» (інститут економіки та бізнес освіти та факультет фізики, математики та інформатики), «Солоний шоколад» (факультет іноземних мов).

Подробнее


АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ

Опубліковано: 6-12-2019, 13:16

АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ 

Відповідно до Антикорупційної програми та Заходів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на виконання Законів України «Про Запобігання корупції» на факультеті інженерно-педагогічної освіти відбулася зустріч уповноваженого з питань запобігання по протидії корупції в університеті Підлісного В.М., щодо дотримання вимог академічної доброчесності.

Подробнее