Абітуріент – 2014 » Факультет інженерно-педагогічної освіти

Опубліковано:9-07-2014, 09:12

08.07. на технолого-педагогічному факультеті відбулася зустріч декана факультету професора С.І Ткачука з випускниками ДВНЗ «Гайворонський політехнічний коледж», які виявили бажання продовжити навчання в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.

Абітуріент – 2014

Станіслав Іванович розповів про здобутки університету та технолого-педагогічного факультету.

Абітуріент – 2014

У процесі ознайомлення з матеріально-технічною базою факультету випускники вище зазначеного навчального закладу відвідали постійно діючу виставку творчих робіт студентів.

Абітуріент – 2014

По завершені зустрічі 6 випускників ДВНЗ «Гайворонський політехнічний коледж» виявили бажання вступити до нашого навчального закладу, а саме на технолого-педагогічний факультет за скороченим терміном навчання напрям підготовки 6.010103 «Технологічна освіта»

Ми щиро бажаємо успішної здачі вступного випробування і раді будемо бачити їх у дружній сім’ї студентів нашого рідного університету.