Вибір професії-вибір долі! » Факультет інженерно-педагогічної освіти

Опубліковано:18-07-2014, 13:49

Вдало вибери професію,

Вклади в неї свою душу,

Тоді щастя само тебе відшукає.

К. Д. Ушинський

Професіоналізм – це гарантія працевлаштування на роботу. Сьогодні ми живемо в країні, яка відкриває перед молоддю  необмежені можливості для набуття будь-якої професії. А людина  в  свою чергу може звеличити будь-яку професію, освітлюючи її вогнем своєї творчості, свого дерзання та майстерності. Саме тому потрібно добре усвідомлювати як важливо обрати професію до душі, щоб вона не стала тягарем, а задоволенням. «Якщо ви вдало оберете  професію і докладете до нього душу, то щастя  саме знайде вас».

Ч.Дарвін.

«Кожен з нас хоча б раз у житті замислювався над тим, ким хоче стати у майбутньому і з якою професією пов’язати свою долю. Довго думаючи і сперечаючись з батьками, перегорнувши безліч сторінок літератури для абітурієнтів, можна зрозуміти, що кожна професія по-своєму потрібна в житті. А й справді, як страшно помилитися у виборі майбутньої професії! Саме крок із вибору професії є дуже важливим для подальшого будівництва власного життя і, можливо, саме він стане вирішальною цеглинкою у фундаменті Вашого майбутнього.

Іноді люди, не віднайшовши того, чого прагне їхня душа, присвячують себе якійсь певній справі… Чи правильно це? Чи отримують вони від своєї професії задоволення? Звичайно, ні! Мені хочеться щоб Ви стали справжніми майстрами у галузі тієї професії, яку оберете! А, погодьтесь, це нелегка справа – стати справжнім майстром. Я вважаю, що майстер – це той, хто знайшов своє покликання у роботі.

Знайти своє покликання – значить виявити себе у праці, яка б найкраще відповідала стану душі, поклику серця, інтересам, потребам та способу життя. Потрібно правильно обирати професію, спираючись на свої вподобання, навчитися об’єктивно оцінювати себе і свої можливості. Це, на перший погляд, просто, а насправді – немає нічного складнішого.

Вибір професії — це важливий крок у доросле життя. В першу чергу – це відповідальність перед батьками, перед суспільством,а найголовніше перед собою! Ця відповідальність полягає в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Робота і все, що з нею пов'язане, займає більшу половину життя людини. Знайти себе в світі професії – означає дістати можливість гідно заробляти, відчувати себе потрібним людям, максимально повно розкрити свої здібності. І тут найважливіше — не схибити.

Сьогодні, технолого-педагогічний факультет Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини дає Вам можливість – стати справжнім  творцем і наставником найціннішого – наших дітей.

Технолого-педагогічний факультет -один із важливих структурних підрозділів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, який забезпечує теоретичну, практичну і методичну підготовку майбутніх фахівців для загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІІ рівнів акредитації. Крім, цього випускники спеціальності: «Професійна освіта. Комп’ютерні технології»; «Професійна освіта. Харчові технології» отримують кваліфікацію: Інженера-програміста, Інженера-технолога харчової промисловості з правом працювати на виробництві та банківських установах.

Студенти спеціальності:«Технологічна освіта» отримують кваліфікацію учителя технології, креслення, основ безпеки життєдіяльності та основ здоров'я з додатковою спеціалізацією інформатика, фізична культура. Вони оволодівають ґрунтовними технічними, технологічними та гуманітарними знаннями міжгалузевого характеру.

На факультеті студенти мають змогу не лише навчатися в сучасних кабінетах, навчальних лабораторіях, але й цікаво відпочивати, займатися спортом, їздити на екскурсії.

Це дружня сім’я викладачів і студентів, де панує взаєморозуміння, взаємодопомога, натхнення, прагнення до творчості і задоволення процесом пізнання.

Шановні друзі! Ми щиро будемо раді розділити свої здобутки і перемоги з Вами!