Довгожданна зустріч з першокурсниками » Факультет інженерно-педагогічної освіти
, -
ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview


13 серпня в актовій залі нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася зустріч абітурієнтів та їхніх батьків з деканом та кураторами технолого-педагогічного факультету.

 

            Довгожданна зустріч з першокурсниками

 

Довгожданна зустріч з першокурсниками

 

Декан факультету, доктор педагогічних наук, професор Ткачук С.І. привітав батьків та студентів зі вступом до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини і подякував за вибір технолого-педагогічного факультету.

 

Довгожданна зустріч з першокурсниками

 

Згідно порядку денного при зустрічі були розглянуті наступні питання: ознайомлення зі структурою університету та факультету; організація навчально-виховного процесу на факультеті; питання щодо поселення студентів; права та обов’язки студентів; виховна робота на факультеті.

Активну участь у обговоренні цих питань приймали декан факультету професор Ткачук С.І., заступник декана з навчальної роботи доцент Кравченко Л.В. та диспетчер факультету Вертіль Н.В.

Окремо обговорювалися питання з прав та обов’язків студентів, а також податкового кредиту на навчання з провідним фахівцем відділу обліку та працевлаштування студентів Грушою О.М.

 

Довгожданна зустріч з першокурсниками