Довгожданна зустріч з першокурсниками » Факультет інженерно-педагогічної освіти

13 серпня в актовій залі нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася зустріч абітурієнтів та їхніх батьків з деканом та кураторами технолого-педагогічного факультету.

Довгожданна зустріч з першокурсниками

Декан факультету, доктор педагогічних наук, професор Ткачук С.І. привітав батьків та студентів зі вступом до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини і подякував за вибір технолого-педагогічного факультету.

Довгожданна зустріч з першокурсниками

Згідно порядку денного при зустрічі були розглянуті наступні питання: ознайомлення зі структурою університету та факультету; організація навчально-виховного процесу на факультеті; питання щодо поселення студентів; права та обов’язки студентів; виховна робота на факультеті.

Активну участь у обговоренні цих питань приймали декан факультету професор Ткачук С.І., заступник декана з навчальної роботи доцент Кравченко Л.В. та диспетчер факультету Вертіль Н.В.

Окремо обговорювалися питання з прав та обов’язків студентів, а також податкового кредиту на навчання з провідним фахівцем відділу обліку та працевлаштування студентів Грушою О.М.