Студенти не смітять – студенти прибирають » Факультет інженерно-педагогічної освіти

Традицією на технолого-педагогічному факультеті є прибирання території та частина парку ім. Г.І. Котовського.

Так з початком нового навчального року, студентським самоврядуванням розроблено відповідний графік, який був затверджений на спільному засіданні студентської ради факультету та деканату.

Студенти не смітять – студенти прибирають

На засіданні декан Станіслав Ткачук відзначив, що у своєму будинку в першу чергу прибирають господарі: «У зв'язку з настанням осені і майбутніми святами хороші господарі завжди наводять лад у себе вдома. Ми всі є жителями рідного міста, а тому повинні стежити за тим, де ми живемо, за своїм будинком. Своєю ініціативою ми запрошуємо жителів Умані очистити наш дім від сміття».

Студенти та викладачі беруть участь у таких акціях. Переконані, що це змінює їх на краще, адже, цінуючи свою працю, починаєш бережно ставитися до довкілля. Якщо людина власноруч прибирає, озеленює територію, вона ніколи не смітитиме. Пам’ятаємо правило: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять». І молодь це розуміє.

Студенти не смітять – студенти прибирають