Акція «Якщо ти активний, якщо ти за здоровий спосіб життя, то тобі з нами по дорозі ....» » Факультет інженерно-педагогічної освіти

12 вересня на технолого-педагогічному факультеті відбувся флешмоб - масова зарядка, приурочена до Дня фізичної культури та спорту України. Девіз акції - «Якщо ти активний, якщо ти за здоровий спосіб життя, то тобі з нами по дорозі ....»

Всі дружно починаємо робити ЗАРЯДКУ! Нічого понад складного, нічого понад танцювального! Ми активна, спортивна молодь, ми сильні, відкриті, сміливі! Ми можемо веселитися і дивувати!