Ось такий наш перший курс! » Факультет інженерно-педагогічної освіти

Опубліковано:10-10-2014, 12:24

Щорічно студенти першого курсу технолого-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готують виступ до «Презентації першого курсу». Першокурсники в своїх номерах презентують себе, показуючи всі свої таланти та вміння, відбувається знайомство з ними.  За кожною групою були закріплені старшокурсники, які передавали естафету новачкам.

Ось такий наш перший курс!

Під час заходу 310 ауд. була переповненою глядачами, були запрошені представник відділу зв’язків з громадкістю, директор Інституту природничо-математичної та технологічної освіти проф. Коберник О.М., декан технолого-педагогічного факультету проф. Ткачук С.І. та професорсько-викладацький склад факультету, які активно підтримували першокурсників, що виступали на сцені.

Ось такий наш перший курс!

Ось такий наш перший курс, судити вам!