Випуск 2013 » Факультет професійної та технологічної освіти
, -
ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview

0

Випуск 2013

Опубліковано:17-07-2013, 18:19

 

Липневий день і синь безкрая,
Цей день вам довго не забуть.          

Сьогодні, друзі, вам вручають

Дипломи і говорять: «В добру путь!»

 

За славною традицією, яка склалася впродовж багатьох років, 3 липня відбулися урочисті збори присвячені врученню дипломів спеціалістів та магістрів випускникам денної форми навчання технолого-педагогічного факультету.

 

 

Відкрив урочистості декан технолого-педагогічного факультету, доктор педагогічних наук, професор Ткачук Станіслав Іванович. Привітавши випускників з успішним завершенням навчання, він побажав їм успіхів у подальшій професійній самореалізації.

 

 

 

З вітальними словами від ректорату до випускників факультету звернулась проректор з наукової роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Ткачук Лариса Василівна.

 

 

 

Вручаючи дипломи, до випускників звертались зі словами вітань і найкращих побажань у подальшому житті та професійній діяльності голова державної екзаменаційної комісії доктор педагогічних наук, професор Гедзик Андрій Миколайович

 

 

 

Студенти із вдячністю приймали вітання та останні поради від старших наставників, які за роки навчання стали для них справжньою родиною.

До присутніх у залі викладачів зі словами вдячності за високий професіоналізм та ґрунтовні знання, які вони дали студентам у період навчання в університеті та побажаннями здоров’я, щастя та успіхів у педагогічній діяльності від випускників факультету звернувся Подоляк Олександр.

Маленьким подарунком від магістрів та спеціалістів також став відеоролик із щирими побажаннями випускників.

 


 
Дорогі випускники!

 

Так вже влаштовано в житті, що хороший час завжди пролітає швидко. Ось так само швидко і пролетів час твого навчання в університеті. Здавалося б, ще недавно, ти ступив на поріг навчального закладу, не знаючи, що тебе чекає. А далі було студентське життя повне радісних вражень і дрібних прикростей, і ось тепер - випуск.

Ми хочемо побажати вам гладкої життєвої дороги, хороших друзів та помічників в роботі, яку ви для себе виберете, і, звичайно, самих легких випробувань!