День пам'яті жертв голодомору » Факультет інженерно-педагогічної освіти

День пам'яті жертв голодомору

Опубліковано:22-11-2014, 08:43

День пам'яті жертв голодомору

Цей День щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада. Офіційне відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів встановлювалося Указом Президента України Л. Кучми №1310/98 від 26 листопада 1998 року як « День пам'яті жертв голодоморів» .

Ще живі люди, котрі пам’ятають голодомор і можуть розповісти про нього. Ще зберігається шанс засвоїти урок історії не за підручниками, а через безпосередній контакт із живими свідками. Але з кожним днем події голодомору віддаляються в часі, не втрачаючи при цьому свого скорботного і трагічного значення.

Вшанувати пам’ять невинних жертв – це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо зробити не стільки для мільйонів загиблих, а, скоріше, задля наших дітей, які повинні завжди пам’ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося.