Новорічний вогник 2015 » Факультет професійної та технологічної освіти

Опубліковано:29-12-2014, 11:30

Напередодні святкування новорічних свят, традиційною стала зустріч студентів за святковим столом з деканом та викладачами факультету.

Новорічний вогник 2015

На початку зустрічі Станіслав Іванович привітав студентів з Новим Роком, побажав усім здоров’я, наполегливості і успіхів у здобутті професії.

Усі, хто завітав на чаювання, мали змогу посмакувати солодощами, поспілкуватись з деканом, розповісти про свої успіхи та перемоги. У теплій атмосфері, розмова була щирою і дружньою. Проаналізувавши зміни, досягнення, здобутки всі зробили висновок, що цей рік пройшов не марно, оскільки багато роботи зроблено як з боку студентів, так і керівництва факультету.

Новорічний вогник 2015

Станіслав Іванович подякував студентам за плідну працю, за гарні результати у навчанні, за повагу до викладачів. В свою чергу представники студентської ради висловили свою вдячність за постійну підтримку з боку керівництва, за розуміння. У приємній атмосфері разом згадували веселі випадки з життя факультету і, як виявилось, їх є чимало.

Вечір був сповнений справжнім сімейним теплом, адже при розмові неодноразово можна було почути, що технолого-педагогічний факультет –справжня дружня сім’я.