Майстер-клас для малечі » Факультет професійної та технологічної освіти
, -
ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview

0

Майстер-клас для малечі

Опубліковано:12-03-2015, 14:04

Любов, турбота, увага, розуміння і захист - це саме те, що потрібно кожній дитині. Кожен новий день – це чудовий час, щоб зробити приємне не лише для своїх рідних та близьких, а й приділити увагу тим, хто її потребує.

Майстер-клас для малечі 

Так, традиційно сімейно-спортивний комплекс «Амарант» відкрив свої обійми для діток із Обласного міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей в м. Умані. Молодші дітки мали можливість розважитися в улюбленому Джунгліленді: гралися, малювали, ліпили з пластилину. Для старших дітей були проведені майстер-класи з сучасної хореографії та боксу. Для хлопців тренування провів наш студент 36 групи – майстер спорту України та чемпіон міжнародних турнірів з боксу Дробілко Дмитро. Метою даних занять, у першу чергу, є спілкування з дітьми та можливість на прикладі нашого чемпіона стимулювати їх вести здоровий спосіб життя і займатися спортом. Це важливо, адже здоровий спосіб життя має бути головним бажанням для кожного. Після занять, діти всі разом відправились на Роллердром в катались на роликах.

Майстер-клас для малечі 

За традицією в кінці візиту діток почастувати смачним обідом та роздали кожному по солодкому подарунку. Такі заходи дають їм надію на те, що жити можна краще. На те, що жити можна по-новому.