Щиро вітаємо з Днем знань » Факультет інженерно-педагогічної освіти

Щиро вітаємо з Днем знань

Опубліковано:1-09-2015, 08:30

Щиро вітаємо з Днем знань

Шановні педагоги, дорогі студенти!

Щиро вітаємо з Днем знань  справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаємо усім студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому  високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.

Найщиріші слова подяки - педагогам, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

Нехай цьогорічне перше вересеня буде сонячним, несе добрий настрій у кожну родину!

Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!