Екскурсія у художній музей–галерею » Факультет професійної та технологічної освіти
, -
ФАКУЛЬТЕТ ПРОФЕСІЙНОЇ ТА ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview

ФПТО » Новини » Екскурсія у художній музей–галерею

0

Екскурсія у художній музей–галерею

Опубліковано:1-04-2016, 14:26

Екскурсія у художній музей–галерею

29 березня магістрантами спеціальності «Професійна освіта. Харчові технології»  Клипайло Тетяною та Мартинюк Оленою було організовано і проведено екскурсію в Уманську картину галерею - художній музей – галерея  для студентів 18 і 38 груп факультету професійної та технологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Екскурсія у художній музей–галерею

 Студенти оглянули постійну експозицію яка складається з двох відділів. Велику зацікавленість виявили студенти 38 групи до відділу  «Західноєвропейського та українського мистецтва XIX – початку XXст.», де експонуються картини західноєвропейських художників Д. Беццуолі, Ж. Греза, Я. Сімона, також представлена серія портретів, виконаних польськими авторами кінця XIX ст. – С. Рейханом, К. Мардзевичем, Р. Крижанівським, картини німецького художника  І. Соколова та ознайомилися з  колекцією  декоративно – прикладного мистецтва XIX – XX ст.: порцеляновим посудом західноєвропейських, українських та російських заводів.

Екскурсія у художній музей–галерею

Екскурсія у художній музей–галерею

Із захопленням студенти оглядали  відділ  «Сучасного українського мистецтва» в якому експонуються твори українських професійних та самодіяльних художників, майстрів декоративно-прикладного мистецтва, зокрема,  були представлені картини Івана Сергійовича Сердюка члена спілки майстрів України, ветерана праці, відмінника народної освіти України, колишнього старшого викладача Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

 

Також були представлені вишиті вироби заслуженого майстра народної творчості України, колишнього викладача Уманського державного педагогічного університету Бебешко Людмила Миколаївна. Студенти з превеликим задоволенням поринули у вир культури  західноєвропейського та українського мистецтва минулого століття. Та з цікавістю ознайомлювались з витворами мистецтва майстрів сьогодення.

Екскурсія у художній музей–галерею

Загалом екскурсія пройшла вдало, студенти краще зрозуміли історію міста Умань, дізнались більше про західноєвропейських, польських та німецьких художників. Через полотно митців, студенти  побачили саме ту частину історії яку передали автори. Через одяг, порцеляновий посуд, та колекцію декоративно-прикладного мистецтва XIX – XX ст. студенти 18 та 38 групи могли глибше та детальніше зрозуміти колорит та традиції українського народу в минулому. Тому екскурс в історію, немов на машині часу, студенти запам’ятають на довго.