Масляна » Факультет професійної та технологічної освіти
, -
ФАКУЛЬТЕТ ПРОФЕСІЙНОЇ ТА ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview

ФПТО » Новини » Масляна

0

Масляна

Опубліковано:27-02-2017, 08:20

Масляна – це смачне і неймовірно ситне свято, яке триває цілий тиждень та передує настанню Великого посту. Сьогодні Масляна є одним з церковних свят і називається ще Мясопустним або Сирним тижнем.

Масляна

Традиційно студенти факультету професійної та технологічної освіти, активно святкують та проводятьмасляний тиждень. 23 березня уся студентська родина факультету провела ярмарок в холі факультету та взяли участь в загальноуніверситетському ярмаркукошти від якого передано на допомогу безпритульним тваринам у Благодійний фонд міста Умані «Серце друга».

Масляна

Кожна група презентувала свої страви. Головною стравою звичайно ж були млинці з найрізноманітнішими начинками, які символізують Сонце. Також були вареники, які символізують Місяць (за своєю формою). Не обійшлося і без борщу, дерунів зі сметаною, піци, смачної запашної випічки.

Масляна

Студенти мали можливість почастуватись не тільки українською кухнею, а й спробувати смак справжнього туркменського плову, мант та самси.

Масляна

Студенти та викладачі залишилися ситими та задоволеними.

 

Масляна

А ввечері студрада факультету відвідала гуртожиток, де почастувала студетнів домашніми млинцями та варениками, що в черговий раз продемонструвало, яка ми велика та дружня сім'я.

 

Масляна