Відвідини музею університету » Факультет професійної та технологічної освіти
, -
ФАКУЛЬТЕТ ПРОФЕСІЙНОЇ ТА ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview

ФПТО » Відвідини музею університету

0

Відвідини музею університету

Опубліковано:23-10-2013, 15:10

Музей історії університету є своєрідною окрасою нашого закладу. Завдяки його діяльності наші студенти можуть дізнатися про науковців, викладачів України та країн СНД, діяльність яких стосувалась саме нашого університету

Дізнатись історію  розквіту Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини прийшли студенти технолого-педагогічного факультету.

 

Відвідини музею університету

 

Екскурсія була розпочата із зали, де представлені експонати книг XIX-XX ст.за якими навчалися студенти Уманського учительського інституту.

Майбутнім педагогам провела екскурсію працівник музею Наталія Дерев’янко.

Крокуючи залами музею, пані Наталія  розповіла студентам про роботу науково-педагогічних кадрів та навчання студентів у повоєнні часи та за часів радянської доби.

 

Відвідини музею університету

 

Зберігаються у музеї особистіречі українського письменника П.Г. Тичини, ім’я якого носить наш рідний університет.

Окремо зупинялися поблизу стенду присвяченому славетним подіям нашого закладу: відвідини унівіерситету міністра освіти і науки України Дмитра Табачника (2013р) та багато інших.

Наталія Дерев’янко  подякувала студентам за увагу, а ті у свою чергу – за змістовну і пізнавальну розповідь. Адже всі добре розуміють: хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього.