Виставка «Із Україною в серці» » Факультет професійної та технологічної освіти

Опубліковано:27-10-2017, 11:59

26 жовтня 2017 р. студенти ІІ та ІV курсів факультету професійної та технологічної освіти відвідали ювілейну виставку заслуженого майстра народної творчості України, кандидата педагогічних наук, доцента УДПУ імені Павла Тичини Олени Поліщук із патріотичною назвою «Із Україною в серці».

Виставка «Із Україною в серці»

Оглядаючи виставку, студенти  відкрили для себе світукраїнського народного декоративного розпису, в якому зафіксовано правічні коди національного мистецького формотворення. Майстриня малює свої картини, використовуючи мотиви традиційного уманського розпису, настінних розписів та мальовок Черкащини. Значна кількість робіт виконана за мотивами українських народних пісень, билин, дитячих казок та ін.

У розписах майстрині провідними композиціями є “Дерево життя”, “Дерево роду”, “Щасливе дерево”, фантастичні квіти, казкові птахи і звірі тощо.

Багато вражень та позитивних емоцій залишилось у студентів після перегляду творчого доробку художниці.

Виставка «Із Україною в серці»

Дякуємо автору та організаторам виставки за чудову нагоду поринути у світ сповнений яскравих виконаних виключно в українському стилі картин!