Конкурс стіннівок «Мій рідний Туркменістан» » Факультет професійної та технологічної освіти

25 жовтня 2017 року на факультеті професійної та технологічної освіти у рамках заходів, присвячених до Дня Незалежності Туркменістану, відбувся конкурс стіннівок «Мій рідний Туркменістан».

На конкурс була представлена велика кількість яскравих, різнопланових і цікавих стіннівок. Студенти мали змогу познайомитися з основними досягненнями країни за роки Незалежності, багатовіковими звичаями і традиціями туркменського народу, системою освіти в Туркменістані, природними багатствами країни.

Конкурс стіннівок «Мій рідний Туркменістан»

Всі групи постарались, зробили гарні, яскраві і дуже цікаві стіннівки. Переможцями конкурсу стали всі учасники. Дякуємо за гарну роботу.