Звіти аспірантів за перший рік навчання » Факультет професійної та технологічної освіти

Звіти аспірантів за перший рік навчання

30 жовтня 2017 р. відбулося чергове засідання лабораторії «Актуальні проблеми професійної та технологічної освіти», на якому заслуховувались звіти аспірантів кафедри професійної освіти та технологій за профілями. Так за І рік навчання звітували аспіранти: Сажієнко О.П., Філімонова І.А., Сусла Н.М.

Звіти аспірантів за перший рік навчання

Звіти заслуховувалися за присутності завідуючого відділу аспірантури та докторантури доц. Ірини Кравцової, яка відмітила високий рівень підготовки аспірантів та виконання вимог "Порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у вищих навчальних закладах (наукових установах)".

Звіти аспірантів за перший рік навчання

Професорсько-викладацьким складом відмічено високий рівень доповідей аспірантів. Були висловлені побажання щодо підвищення публікаційної активності в наукометричних базах Scopus та Web of Science та конференціях різного рівня; своєчасного завершення експериментальних досліджень та написання дисертаційних робіт. По завершенні засідання звіти аспірантів І року навчання були затвердженні одноголосно членами лабораторії.