Захист технологічної (навчальної) практики студентами ІV курсу » Факультет професійної та технологічної освіти

Захист технологічної (навчальної) практики студентами ІV курсу

На факультеті професійної та технологічної освіти відбувся захист технологічної (навчальної) практики студентами ІV курсу за напрямами підготовки: «Професійна освіта. Комп’ютерні технології», «Професійна освіта. Харчові технології».

Захист технологічної (навчальної) практики студентами ІV курсу

Керівники практики: 46 група – к.п.н. доцент М.А. Захаревич, 49 група –викладач О.В. Коробань, 48 група – викладач Ю.В. Гвоздецька.

За результатами проходження практики студентами була вчасно розроблена звітна документація. Під час виступів студенти ділились враженнями від місць проходження практики, відношення адміністрації та керівників від бази практики, спілкування зі працівниками підприємств.

Захист технологічної (навчальної) практики студентами ІV курсу

Майже кожен виступ студентів-практикантів супроводжувався презентаціями з фотографіями з місць проходження практики, основними результатами та досягненнями.

Захист технологічної (навчальної) практики студентами ІV курсу

Загалом, проходження технологічної практики дало можливість студентам отримати базові знання та навички педагогічної діяльності, що є необхідною складовою для отримання освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр»