День відкритих дверей для абітурієнтів Голованівського району » Факультет професійної та технологічної освіти

17 листопада 2017 року на базі факультету професійної та технологічної освіти проведено День відкритих дверей. На захід були запрошені учні шкіл Голованівського району.

День відкритих дверей для абітурієнтів Голованівського району

Зі вступним словом до присутніх звернулася заступник декана з навчальної роботи к.п.н., доц. Леся Кравченко, яка ознайомила майбутніх абітурієнтів зі специфікою факультету та можливостями його випускників.

Про вимоги щодо прийому документів в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини,  зокрема на факультеті професійної та технологічної освіти, розповів відповідальний секретар приймальної комісії к.п.н., доц. Віталій Бербец.

День відкритих дверей для абітурієнтів Голованівського району