День усіх Святих на технолого-педагогічному факультеті » Факультет професійної та технологічної освіти

Ще з десяток років тому про День усіх Святих в Україні знали одиниці. Хеллоуін – свято, що набуло світової популярності, дісталося до нас.

День усіх Святих на технолого-педагогічному факультеті

«Цукерки або гроші!»– під таким гаслом до Дня усіх Святих студентське самоврядування технолого-педагогічного факультету організували збір цукерок  вихованцям Уманського дитячого будинку для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

День усіх Святих на технолого-педагогічному факультеті

Вже звичним стало створення атмосфери містики та таємничості. Так, одним із конкурсів на Хеллоуін є вирізаний гарбуз «Ліхтарі Джека». Студенти дуже креативно підійшли до конкурсу: вирізали з гарбуза страшні і веселі рожиці, запалили всередині нього свічки.

День усіх Святих на технолого-педагогічному факультеті

Ввечері на факультеті відбулась «Готична вечеря». Таємнича музика, підсвічені гарбузи та чудові костюми змусили перенестись у світ містичного настрою навіть найбільших скептиків. Приготувати хеллоуінську вечерю не так важко, як здається. Студентами були представлені готичні страви: суп у гарбузі, міні привиди і страшні опудала.