Міжнародні програми! » Факультет інженерно-педагогічної освіти
, -
ФАКУЛЬТЕТ ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview
  • Css Template Preview

0

Міжнародні програми!

Опубліковано:7-05-2018, 19:20

 

 

Новий набір на школу лідерства ARS VIVENDI відкрито!

 

Дослідницький центр Думки Івана Павла ІІ у Варшаві у партнерстві з Українським католицьким  університетом  оголошують набір на ARS VIVENDI CENTRAL EUROPEAN SUMMER SCHOOL, яка пройде 23 липня – 1 серпня 2018 року в Польщі.

Міжнародна літня школа збере активних молодих людей, які прагнуть розвиватися особисто і змінювати світ на краще. Цього року тема проекту „Put out into the deep!” буде спрямована на поглиблення  розуміння своєї власної історії, ідентичності та спільних коренів Центральної і Східної Європи і зміцнення лідерських компетенцій учасників.

Де і коли проходитиме літня школа?

Ланцкорона – Кальварія Зебжидовська  – Тинец – Краків 31 липня – 6 серпня 2017

Вартість: 500 zł (для українських студентів є можливість отримати стипендії, які покриють витрати на проживання і харчування!).

Дедлайн для подачі заявки – 11 травня 2018 року.

 

Стажування для студентів в Грузії

 

Студенти нашого університету запрошуються пройти стажування за програмами соціальної інклюзії під час Міжнародного фестивалю «Інклюзивні практики – 2018».

Фестиваль відбудеться 3-5 жовтня 2018 року на березі Чорного моря, в унікальному місці – курорті Урекі (Грузія).

Тривалість стажування: 4 дні. По закінченню кожнен студент отримає сертифікат про стажування та диплом учасника фестивалю.

Вартість стажування на одну людину – 250$ (в суму входить організаційний внесок, проживання в готелі, триразове харчування).

 

Стипендії на закінчення бакалаврату

в Катанійському університеті (Італія)

 

Студентам пропонується 40 стипендій для закінчення бакалаврату в Катанійському університеті на 2018-2019 н.р.

20 стипендій пропонується для закінчення бакалаврату, магістратури чи індивідуальної програми з будь-яких напрямків. 10 стипендій – для закінчення магістратури з фізики, хімічної інженерії для промислової стійкості, автоматизації та управління комплексними системами, електричної інженерії, глобальної політики та євро-середземноморських відносин.

 

Дедлайн для подачі заявки – 30 червня 2018 року.

 

Молодіжний обмін з медіаграмотності

та критичного мислення в Іспанії

 

Хочете дізнатися більше про медіа грамотність? Або ж розумієтеся на тому, як відрізняти фейкові новини від правдивих? Як перевіряти інформацію? І хотіли би обговорити це з однолітками з Литви, Грузії та Іспанії?.. Мадрид в червні вже чекає на Вас!

Друзі, ГО «КІПЦ Європейський клуб» шукає 7 учасників (6 учасників + 1 груп-лідер) на міжнародний молодіжний обмін «Youth Re-Action – Developing Media Literacy»! Подія відбуватиметься з 21 по 28 червня в іспанській столиці, місті Мадрид.

Основною задачею обміну є створити можливість посилення, розбудови спроможності, підвищення обізнаності, обговорення, взаємного навчання, неформального навчання та дій, обміну найкращими практиками, симуляційних ігор, рольових ігор, майстерень з ефективної комунікації та мережування, практичних завдань, роботи в малих  групах, командотворення, перфоменсів, дій задля видимості проекту для молоді з 4х країн.

Вимоги до кандидатів:

<!--[if !supportLists]-->·        <!--[endif]-->Українське громадянство;

<!--[if !supportLists]-->·        <!--[endif]-->18-30 років;

<!--[if !supportLists]-->·        <!--[endif]-->Наявність біометричного закордонного паспорту;

<!--[if !supportLists]-->·        <!--[endif]-->Англійська мова на рівні можливості комунікації з представниками різних країн на теми медіаграмотності;

<!--[if !supportLists]-->·        <!--[endif]-->Готовність приймати участь в підготовці до культурного обміну та до навчальних сесій;

<!--[if !supportLists]-->·        <!--[endif]-->Можливість купити собі квитки до Мадриду і назад (компенсація вартості проїзду до 530 євро відбудеться на банківську карту протягом 2х місяців після обміну);

<!--[if !supportLists]-->·        <!--[endif]-->Можливість оплатити організаційний внесок після затвердження Вашої кандидатури – 30 євро.

Дедлайн для подачі заявки – 10 травня 2018 року.

 

Магістратура в Simon Business School Університету Рочестера

(Нью-Йорк, США)

Simon Business School – це школа бізнесу при Університеті Рочестера розташована в Нью-Йорку, США. Стипендії надаються для навчання за курсом «Бізнес адміністрування».

Кандидат має добре володіти англійською мовою. Тому, заявка подається англійською. Вступники повинні мати диплом бакалавра.

Дедлайн для подачі заявки – 15 травня 2018 року.

 

 

Стипендія для закінчення аспірантури в області гуманітарних наук  в Ірландії від SALIS

SALIS – це мультикультурна школа, яка спеціалізується на сучасних мовах, прикладній лінгвістиці, перекладознавстві, культурологічних та міжкультурних дослідженнях, які часто перетинають дисциплінарні та лінгвістичні кордони. Стипендії спрямовані на дослідження цифрових технологій, літературознаства та практики різних професійних, академічних та соціальних контекстів.

Пропонується ряд стипендій для аспірантів. Успішні кандидати отримають стипендію в розмірі 16.000 євро на рік строком до 4-х років. Реєстраційний збір також буде сплачений.

 

Дедлайн для подачі заявки – 28 травня 2018 року.

 

За детальнішою інформацією звертатися у

 відділ наукових досліджень, інновацій та

міжнародного співробітництва


 

УДПУ імені Павла Тичини запрошує взяти участь

у навчальних програмах для отримання

ступенів магістра (Master) та докторанта (PhD)

у Китаї

Кожен кандидат може обрати одну і ту ж спеціальність в 3 університетах з 26, що пропонуються.

Обов’язковими вимогами для відбору учасників навчальних програм є:

1) мати диплом бакалавра для подачі на магістерську програму (Master) або диплом магістра для подачі на докторантську програму (PhD);

2) бути віком до 45 років на момент подачі заявки;

3) мати відповідний рівень володіння китайською мовою (HSK-4, вище 180 балів) або англійською мовою (IELTS – рівень – 6.0 і вище) відповідно до вимог програм або мати інші підтвердження щодо рівня володіння згаданими мовами;

4) мати здоровий організм, відсутні інфекційні захворювання.

Термін навчання на магістратурі – 2-3 роки, на аспірантурі – 3-4 роки.

Розмір стипендії становить 3000 юанів для магістрантів та 3500 юанів для аспірантів.

Особливу увагу звертаємо на той факт, що оскільки така стипендія пропонується китайською стороною для представників усіх країн світу, у разі зацікавленості, просимо здійснити якнайшвидше реєстрацію на вибраний курс он-лайн та надати в паперовому вигляді усі необхідні документи.

Звертаємо увагу, що кандидатури обираються китайською стороною (Рада Китаю з надання стипендій (CSC) проводить відбір кожного кандидата в одному університеті відповідно до квот та вимог університету).

Результати відбору будуть повідомлені кандидату Канцелярією Радника з торгово-економічних питань при Посольстві КНР в Україні в термін до кінця серпня 2018 року.

Канцелярія Радника з торгово-економічних питань надішле відібраному кандидату пакет документів про прийом до відповідного вузу. Після чого він/вона має зареєструватись в приймаючому університеті (зазвичай до вересня, 2018).

Дедлайн для подачі заявки – 11 травня 2018 року.