Пам'ятаємо! Перемагаємо! » Факультет професійної та технологічної освіти

Пам'ятаємо! Перемагаємо!

Опубліковано:10-05-2018, 07:00

День Перемоги в Україні завжди був і залишається зворушливим і світлим днем, в який ми згадуємо подвиг радянських солдатів, шануємо пам'ять героїв, які віддали свої життя за мир та наше майбутнє.

Святкування Дня Перемоги традиційно проходить у всіх містах і селах країни з урочистим покладанням квітів до пам'ятників і могил солдатів, і вшануванням ветеранів. 8 травня на факультеті професійної та технологічної освіти відбувся захід приурочений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На заході не обійшлося без віршів, пісень, відеороликів. Студенти факультету доклали усіх зусиль, аби передати присутнім той дух Перемоги…той запал та патріотизм солдатів, які захищали нашу Батьківщину.

9 травня в Україні – офіційний вихідний, і хоча пам’ятна дата віддаляється з кожним роком, її цінність невблаганна, а слава героїв ніколи не повинна потьмяніти. Тому не забутьте подякувати і привітати ветеранів, адже їх залишилося так мало….

Пам'ятаємо! Перемагаємо!