фестиваль педагогічної творчості » Факультет професійної та технологічної освіти
ФАКУЛЬТЕТ ПРОФЕСІЙНОЇ ТА ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ

ФПТО » Новини » фестиваль педагогічної творчості

фестиваль педагогічної творчості

Опубліковано:16-05-2018, 10:08

фестиваль педагогічної творчості

15 травня в Уманському державному педагогічному університеті відбувся фестиваль педагогічної творчості. Тематика фестивалю була присвячена вшануванню спадщини відомих діячів, митців та педагогів та актуальним проблемам педагогічної науки.

Студенти  факультету професійної та технологічної освіти презентували  свою роботу разом з факультетом іноземних мов та факультетом соціальної та психологічної освіти.

Згідно з програмою фестивалю команди мали виконати ряд завдань, які визначалися оригінальними постановками. Студенти нашої команди влучно продемонстрували творчі якості педагога, яскраво та феєрично представили кожну спеціальність.

Найцікавішим і одним із найяскравіших етапів фестивалю було домашнє завдання. Цей етап фестивалю дає прекрасну можливість розкритися усім талантам студентів та продемонструвати справжню акторську майстерність.

Глядачі фестивалю мали чудову змогу переконатися в тому, що вчитель має бути винахідливим, ініціативним і творчим, адже все це є основою формування педагогічного таланту.