проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми зі спеціальності 015 «Професійна освіта. Дизайн» » Факультет професійної та технологічної освіти
ФАКУЛЬТЕТ ПРОФЕСІЙНОЇ ТА ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ

ФПТО » Новини » проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми зі спеціальності 015 «Професійна освіта. Дизайн»

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини 23 травня 2018 року розпочала  свою роботу експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми зі спеціальності 015 «Професійна освіта. Дизайн» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.