Міс УДПУ – 2018 » Факультет професійної та технологічної освіти

ФПТО » Новини » Міс УДПУ – 2018

Міс УДПУ – 2018

Опубліковано:29-05-2018, 06:18

25 травня 2018 року в актовій залі Уманського державного університету вже традиційно відбувся конкурс краси «Міс УДПУ – 2018». Вже вкотре ми стали свідками святкового дійства, де поважне, компетентне та справедливе журі обирало найкрасивіших дівчат нашого навчального закладу.

В конкурсі приймали участь 12 дівчат, серед яких була  студентка нашого факультету Колбасюк Марина. Учасниці змагалися у трьох конкурсах-дефіле,  талантів та інтелектуальному конкурсі.

Після спільного обговорення журі обрало переможниць у таких номінаціях: «Міс глядацьких симпатій», «Міс талановитість», «Міс оригінальність», «Міс ніжність», «Міс грація», «Міс чарівність», «Міс вишуканість», «Міс досконалість», «Міс елегантність», «Міс артистизм», « Перша віце-міс», «Друга віце-міс», «Міс УДПУ – 2018».

Наша Марина отримала перемогу у номінації «Міс досконалість», тому вітаємо нашу красунечку і бажаємо їй все більших перемог.

Міс УДПУ – 2018