НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР » Факультет професійної та технологічної освіти

Опубліковано:27-06-2018, 09:37

На базі факультету професійної та технологічної освіти 20 червня відбувся загальноуніверситетський науково-практичний семінар на тему: «Створення і охорона об'єктів промислової власності та трансфер технологій». Ініціатором семінару була кафедра технологічної освіти.

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР

Розпочав семінар завідувач кафедри технологічної освіти проф. Андрій Терещук. Він наголосив, що така потреба виникла із зацікавленням Міністерства освіти і науки у сучасних інноваційних розробках та впровадженні їх у виробництво. Дана робота ведеться в університеті. Щороку університет отримує більше 10 патентів на винаходи і корисні моделі, частина патентів впроваджується у виробництво, тобто забезпечується трансфер технологій.

Одним із лідерів такої діяльності по створенню об'єктів промислової власності та трансферу технологій є доцент кафедри технологічної освіти Олег Мелентьєв, йому і була доручена організація та проведення семінару.

Програма науково-практичного семінару включала наступні теми доповідей:

1. Патентні дослідження як базис створення промислової власності.

2. Методичні аспекти оформлення заявок на об'єкти промислової власності.

3. Практичні аспекти трансферу технологій.

В науково-практичному семінарі взяли участь викладачі факультету професійної та технологічної освіти, факультету фізики, математики та інформатики, природничо-географічного факультету, факультету мистецтв та Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти.

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР

В процесі науково-практичного семінару у слухачів виникали практичні запитання, на які у повному обсязі відповів Олег Мелентьєв.

В цілому, науково-практичний семінар викликав велику зацікавленість слухачів, та побажання щоб такі семінари стали систематичними. По закінченні науково-практичного семінару всім учасникам були видані сертифікати.