Академія молодіжного лідера » Факультет професійної та технологічної освіти

Опубліковано:13-09-2018, 05:13

Академія молодіжного лідера

Участь у проекті  «Академія молодіжного лідера»   – це зустрічі з розумними та відвертими людьми, можливість знайти нових друзів, працювати в командах, ознайомитись із роботою органів місцевого самоврядування, зробити свій внесок в розвиток міста, університету, факультету.

Чи мало студентів нашого університету відвідали сьогоднішню зустріч з представниками Академії, серед яких були і студенти факультету інженерно-педагогічної освіти. Молоді, завзяті та амбіційні студенти із захопливістю слухали та підтримували бесіди із учасниками Академії та її представниками.

Багато вражень та емоцій залишила по собі зустріч, і чи мало студентів стали учасниками проекту. Тому бажаємо їм успіху та натхнення, адже нашій країні потрібні лідери в усьому!