Екскурсія містом Умань » Факультет професійної та технологічної освіти

Опубліковано:13-09-2018, 07:01

З метою адаптації до студентського життя, студенти I курсу разом із своїми кураторами здійснили екскурсію містом Умань. В якій дізналися про історію самого міста та окремих його будівель. Особливе захоплення викликало відвідування комплексу фонтанів – «Перлина кохання» в сквері ім. Т.Г. Шевченка.

Екскурсія містом Умань

Також була проведена екскурсія до Уманської картинної галереї, де проходило на даний час дві експозиції. В першій проводилася виставка картин  художників  Італійської, Голландської школи, школи Рафаеля, сучасних живописців та виробів майстрів Китайського фарфору. В другій експозиції відвідали виставку присвячену 100-річчю видатного Уманського художника-митця Корнія Генріховича Мікінди., де  були представлені твори як самого майстра так і його учнів художників-студійців.

Проведене дозвілля дало можливість студентам ближче познайомитись один з одним, виявити спільні інтереси, успішно освоїтись на новому місці, що сприятиме успішному влитті у велику факультетську родину.