Захід призначений всесвітньому дню охорони праці » Факультет інженерно-педагогічної освіти

9 квітня 2019 року на факультеті інженерно-педагогічної, викладачами кафедри техніко-технологічних дисциплін, охорони праці та безпеки життєдіяльностіна та інженером з охорони праці Колісником В.Г. був проведений загальноуніверситетський захід присвячений всесвітньому Дню охорони праці, який відзначається 28 квітня.

Девізом цього року є: «Безпечне та здорове майбутнє праці».

На даному заході були присутні представники управління праці  в Черкаській області, а саме:

• начальник відділу охорони та умов праці , управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради – Пустовий Олександр Миколайович;
      • начальник Уманського відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України в Черкаській області – Дідух Тамара Михайлівна;
      • голова Уманської міськрайонної організації товариства Червоного Хреста України – Чорна Валентина Андріївна.

Присутнім було представлено відеофільм про надання першої долікарської допомого при різних надзвичайних станах людини. Студенти мали можливість самостійно спробувати здійснити реанімаційні заходи на тренувальному манікені.

Захід призначений всесвітньому дню охорони праці